Oficiálně byl oznámen další spin-off League of Legends

Oficiálně byl oznámen další spin-off League of Legends

The Mageseeker vyjde už na jaře. Letos se dočkáme ještě dalších dvou her od Riot Forge

Zdroj: Riot Forge
15. 2. 2023

Po lednovém úniku Riot Forge oficiálně oznamují spin-off League of Legends nazvaný The Mageseeker: A League of Legends Story. Vývoj mají na starost autoři Moonlightera ze studia Digital Sun a jde o 2D akční RPG, jehož hlavním hrdinou je Sylas. Povedeme s ním revoluci. Titul by měl ještě letos vyjít na PC i konzole. Dokonce už na jaře.

Ale ještě letos se dočkáme také dvou už dříve představených her. Convergence: A League of Legends Story je pro změnu singlová 2D akční plošinovka od Double Stallion Games a byla byla oznámena už v roce 2019. Teď jsme se dozvěděli, že vyjde letos v létě.

A konečně Song of Nunu: A League of Legends Story je adventura od Tequila Works, která už byla také oznámena dříve. S jistotou už nyní víme, že vyjde letos na podzim. Španělské studio Tequila Works stojí za povedenými hrami Deadlight nebo Rime a na další platformy se chystá uvést také svou někdejší Stadia exkluzivitu Gylt.

Cílem iniciativy Riot Forge je prohlubovat znalosti o světě League of Legends a přinášet právě takovéto spin-offy. Díky Riot Forge už ostatně vzniklo RPG Ruined King a rytmická hra Hextech Mayhem, které byly uvedeny v roce 2021.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru