Blood Bowl 3, Nacon, Odkládají se Blood Bowl 3 i Century: Age of Ashes

Odkládají se Blood Bowl 3 i Century: Age of Ashes

První tým říká, že byl přehnaně optimistický, druhý chce raději ustoupit z cesty Battlefieldu

Zdroj: koláž/Vortex
23. 9. 2021
Název: Blood Bowl 3 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: , Datum vydání: 23. 2. 2023

Shodou okolností skoro ve stejnou chvíli došlo k odkladu hned dvou her. Déle budeme čekat na Blood Bowl 3 i Century: Age of Ashes. Vývojáři z týmu Cyanide Studio plánovali vydat early access verzi Blood Bowl 3 letos v září. Teď ale prohlásili, že jejich původní odhad byl příliš optimistický a titul dorazí později. Zatím přitom ani nenaznačili další termín. Prozradili jen, že se ozvou za pár týdnů, aby odhalili nové přibližné okno.

Uzavřená beta přitom proběhla už v červnu a autoři si ji pochvalují. Získali podle svých slov velmi cennou zpětnou vazbu, aby mohli identifikovat klíčové oblasti a zaměřit se na jejich vylepšení. Důvodem odkladu je podle týmu obava, aby doručili dostatečně kvalitní titul, a chtějí si proto vzít čas navíc. Do programu předběžného přístupu na PC tak vstoupí Blood Bowl 3 později. Autoři samozřejmě poděkovali fanouškům za trpělivost a podporu. Plná verze pak nevyjde dřív než v únoru 2022 a jde už o několikátý odklad. Původně měla vyjít v roce 2020 a pak v roce 2021.

Svůj titul Century: Age of Ashes odložili také vývojáři ze studia Playwing. Původně měl vyjít 18. listopadu, ale dojde na něj až 2. prosince. Nepřímo se přitom odvolávají na Battlefield 2042, který byl před týdnem odložen z 22. října na 19. listopadu. Tím by šla hra Century: Age of Ashes ven v podstatě ve stejnou chvíli, kdy se pozornost spousty hráčů přesměruje k jednomu z nejočekávanějších titulů roku. Nejde koneckonců o nijak výjimečný krok. Loni takto reagovali na odklad Cyberpunku 2077 třeba autoři Path of Exile, The Medium i Everspace 2.

Tým Playwing vzkázal, že se minulý týden dozvěděli, že jedna z nejočekávanějších her roku odložila svou premiéru, a těsně by tak sousedila se Century: Age of Ashes. Autoři chtějí více prostoru, a proto se přesunuli na 2. prosince. Informovali také, že postup ze druhé uzavřené bety se nakonec nepřesune do plné verze, jak plánovali, ale hráčům zůstane exkluzivní skin, který získali, jak bylo slíbeno. Vývojáři si také přichystali kompenzaci v podobě speciální truhly a omluvili se, že v důsledku mnoha vylepšení nebyli technicky schopní progress zachovat.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru