Call of Duty: Vanguard, Activision, Odhalení CoD: Vanguard bude dvouhodinová akce

Odhalení CoD: Vanguard bude dvouhodinová akce

Rozcvička ve Warzone nabídne dvojitý příděl XP. Pak se svede bitva proti obrněnému vozidlu

Zdroj: Activision
18. 8. 2021
Název: Call of Duty: Vanguard Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 5. 11. 2021

Už zítra večer dojde na představení prvních konkrétních informací o Call of Duty: Vanguard, a podobně jako v případě Call of Duty: Black Ops Cold War je představení hry spojeno se speciální akcí ve Warzone. O ní oficiálně víme přímo od vývojářů ze Sledgehammer Games už od včerejška, kdy byl zveřejněn první teaser, lákající na čtveřici hrdinů, za které budeme s největší pravděpodobností hrát v příběhovém módu. Veškerá pozornost se ale v tuto chvíli stáčí k tomu, aby se do Warzone dostalo v pravou chvíli co nejvíc lidí, což vývojáři umocňují plejádou slíbených dárků a dvojnásobné dávky XP po omezenou dobu.

Bitva o Verdansk, jak je událost pojmenována, vypukne zítra v 18.30 hodin našeho času. V tu chvíli totiž budete za hraní battle royale režimu Call of Duty dostávat zmíněný vyšší příděl zkušeností a půjde o chvíli, kdy byste si měli podle pokynů vývojářů složit vlastní tým a pořádně se rozehrát. Jednak tím získáte blueprinty na novou zbraň a nůž, společně s hodinkami a skinem pro motorku a jednak budete připraveni, až vypukne hlavní část programu o hodinu později. Pak by se měla mapa změnit a dorazí na ní obrněné vozidlo, které bude s největší pravděpodobností projíždět od jihu Verdansku směrem na sever. Úkolem je vozidlo zničit, čímž se s největší pravděpodobností spustí finální odpočet či odhalení a hráči na některém místě mapy dostanou první informace o Call of Duty: Vanguard, zřejmě formou traileru.

Spekuluje se rovněž o tom, že už zítra budou hráči obeznámeni s tím, že společně s uvedením nového dílu série bude Verdansk na dobro pryč a nahradí ho úplně jiná mapa z období druhé světové války. Informaci přinesl kdo jiný nežli Tom Henderson, stále ale ve vzduchu visí eventualita, že moderní bitva bude dostupná skrze další z playlistů a možná zůstane doménou oblíbeného Rebirth Islandu, který nabízí zrychlenou battle royale hru. Podle Hendersona by se hráči měli rovněž připravit na nový anti-cheat, který má být ve vývoji přes rok a nasazen bude společně s Call of Duty: Vanguard. Jak to celé dopadne budete moci sledovat společně s námi zítra po sedmé hodině večerní ve speciálním streamu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru