Oddworld míří na Xbox a The Medium na PlayStation

Oddworld míří na Xbox a The Medium na PlayStation

Dosavadní exkluzivity se dočkají portů pro další platformy. Soulstorm už má češtinu

Zdroj: koláž/Vortex
7. 6. 2021

Zdá se, že nás čekají škatulata u exkluzívních titulů. Polský psychologický horor The Medium pravděpodobně míří na PlayStation 5 a Oddworld: Soulstorm zase na Xbox. Tak se pojďme na oba případy podívat blíže.

Titul The Medium od Bloober Teamu vyšel 28. ledna pro PC a Xbox Series. I když si autoři od počátku pochvalovali novou konzoli od Microsoftu, čile se spekulovalo, že by hra znovu mohla s odstupem času zamířit i na next-gen platformu od Sony. Podobnou strategii ostatně vývojáři zvolili už v roce 2019, kdy v srpnu nejprve dorazil Blair Witch na PC a Xbox One, aby pak v prosinci dorazil také na PlayStation 4. Teď se PS5 verze The Medium objevila v databázi ESRB. Vydavatelem krabicové verze bude společnost Koch Media.

Dva důkazy pro Oddworld

Oddworld: Soulstorm od studia Oddworld Inhabitants debutoval 6. dubna na PC, PS4 a PS5. Navíc se objevil rovnou ve službě PlayStation Plus. Ani tady ale v zásadě vzhledem k historii série nebyl důvod, aby nevznikly také další verze včetně té xboxové. A záznam se znovu objevil v databází ESRB v souvislosti s vydáním krabicové verze. Hra míří na Xbox Series i Xbox One a jejím vydavatelem je společnost Microids.

Později se navíc verze pro Xbox One objevila také v databázi brazilské ratingové komise. Oddworld: Soulstorm má krabicově vyjít 6. července s českými titulky a podle informací našich čtenářů už se lokalizace objevila také v digitální verzi.

A když už je řeč o těch termínech, jen telegraficky doplníme neoficiální informaci, že Psychonauts 2 mají vyjít koncem srpna.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru