Death Stranding, 505 Games, Sony Interactive Entertainment, Obsah ze Cyberpunku dorazil do Death Stranding

Obsah ze Cyberpunku dorazil do Death Stranding

Bezplatný cross-over update nabízí nové tematické předměty, postavy, mise i hackování

Zdroj: Kojima Productions
17. 12. 2020
Název: Death Stranding Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , Žánr: Datum vydání: 8. 11. 2019

Zatímco na včerejší páté výročí si pro nás nakonec studio Kojima Productions nepřichystalo nic šokujícího, dnes společně se studiem CD Projekt RED japonští vývojáři oznámili, že prostřednictvím nejnovějšího patche do hry Death Stranding přibyl obsah ze Cyberpunku 2077. K dispozici je jen na PC a přináší nové tematické předměty, které přímo pocházejí anebo se minimálně inspirovali titulem od CD Projektu.

Exkluzivní cross-over obsahuje celkem šest misí, v nichž vystupují postavy ze Cyberpunku a doplňují jeho příběh.

Těšit se můžete na stylovou motorku ze světa Cyberpunku, sluneční brýle Johnnyho Silverhanda nebo obličejové augmentace pro Sama. Součástí nového bezplatného balíčku ale mají být také nové mise, postavy a lore Cyberpunku. Exkluzivní cross-over obsahuje celkem šest misí, v nichž vystupují postavy ze Cyberpunku a doplňují jeho příběh.

Kromě speciálních předmětů se hráči mohu těšit rovněž na novou funkci v podobě hackování, které je typické pro novinku od CD Projektu. Sam Bridges díky němu může v boji zaměřit nepřátelské stroje a vyřadit je dočasně z provozu. Zbaví se tak třeba nepřátelských senzorů nebo dotírajících vozů. Používat můžete i stříbrnou ruku Johnnyho Silverhanda. Narazíte rovněž na nové hologramy a další kosmetické maličkosti.

Myšlenka spojování, kterou razil Death Stranding, tak opět přináší další ovoce. V tuto chvíli je balíček dostupný jen na PC, ale Kojima Productions naznačili, že by se to v budoucnu mohlo změnit. Brzy prý budou mít pro fanoušky další novinky. Death Stranding je navíc na Steamu momentálně k dispozici za polovinu běžné ceny.

Spolupráce studií sama o sobě není velkým překvapením. Hideo Kodžima se objevil přímo v Cyberpunku a už dříve navštívil vývojáře z CD Projektu. V novince od CD Projektu můžete najít také plod z Death Strandingu, takzvaný BB. V poslední době na základě toho fanoušci rozvíjeli různé divoké teorie, zda se obě hry nenachází ve stejném vesmíru.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru