Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG), Warner Bros. Interactive Entertainment, Objevil se obsah sběratelských edic Hogwarts Legacy

Objevil se obsah sběratelských edic Hogwarts Legacy

Jedná se především o digitální předměty, nabídnou však přístup ke hře o 72 hodin dříve

Zdroj: Avalanche Software
26. 7. 2022
Název: Hogwarts Legacy (Harry Potter RPG) Vývojář: , , Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr:
Datum vydání:
10. 2. 2023
5. 5. 2023 (PlayStation 4)
14. 11. 2023 (Switch)

Oficiální web hry skrýval před zraky mudlovských návštěvníků několik zajímavých informací, avšak některým pozorným čarodějným očím nic neuniklo. Uživatel s přezdívkou BattleDashBR zjistil, že je možné z webu získat seznam a obsahy sběratelské a deluxe edice Hogwarts Legacy, načež se se svým nálezem podělil na Redditu. Tento nový nález tak doplňuje již dříve (ne)zveřejněný seznam, který se podařilo získat stejnou cestou.

Zdroj: Warner Bros. Entertainment

Z obrázku a výpisu se zdá, že většina věcí bude digitálního rázu a nabídnou třeba jen kosmetické úpravy. Deluxe edice obsahuje kromě základní hry i položky Thestral Mount (testrálové), Dark Arts Cosmetic Pack, Dark Arts Battle Arena, Dark Arts Garrison Hat, Kelpie Robe (hastrmanská róba) – v těchto případech by se mělo jednat o digitální obsah, zatím ovšem není jasné, co má kupříkladu být Dark Arts Battle Arena. Dále je zde uveden i 72hodinový přednostní přístup ke hře. Sběratelská edice nabízí totéž a je navíc obohacena i o fyzický předmět, který zde zastoupí steelcase. Je zde ovšem zmíněna i jakási Floating Ancient Magic Wand with Book, u čehož zatím můžeme jen hádat, zda se jedná rovněž o digitální předmět, nebo jde o skutečný předmět, například podobný „levitujícím propiskám“ ve tvaru hůlky, které z nabídky merche ze světa Harryho Pottera již známe, navíc by ve fyzické podobě mohly vhodně doplnit steelcase.

Nicméně pokud jste byli s těmito informace obeznámeni už dříve, případně nemáte v plánu investovat do dražších edic hry, možná oceníte spíše nové video, které krátce zachycuje severní věž Bradavického hradu, tedy dosud neviděnou lokaci. Z příběhů o Harrym Potterovi je nám známa jako věž věštecká a místo, kde sídlí profesorka Trelawneyová. Komu však tyto prostory náležely a sloužily roku 1890, to je nám zatím utajeno. Nicméně přesné datum vydání bohužel stále nebylo oznámeno a zatím si nelze ani povšimnout zvýšeného propagování hry. Nezbývá tedy než čekat, ať už na samotné vydání hry, ale třeba i spuštění předobjednávek.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru