Diablo II: Resurrected, Blizzard Entertainment, O víkendu se uskuteční alfatest Diablo II: Resurrected

O víkendu se uskuteční alfatest Diablo II: Resurrected

K dispozici budou pro vybrané hráče první dva akty a tři postavy. Zatím se testuje singl na PC

Zdroj: Blizzard
7. 4. 2021

Studio Blizzard oznámilo, že se tento víkend uskuteční první netrpělivě očekávaný alfatest hry Diablo II: Resurrected. K tomu, abyste se do něj měli šanci dostat, se ale musíte nejprve zkusit přihlásit na oficiálním webu. Vybraní šťastlivci si budou moci vyzkoušet první dva akty za amazonku, barbara a kouzelnici. Vývojáři začnou rozesílat pozvánky do testu ve vlnách od tohoto pátku.

I když hra nenabídne multiplayer, bude vyžadovat připojení k internetu. Samotní vývojáři upozorňují, že do hry se nyní dostane jen omezené množství lidí. Naštěstí Blizzard nijak neomezil pořizování screenshotů ani nahrávání videí. Takže i když se do alfy nedostanete osobně, nepochybně internet zaplaví spousta nových atraktivních materiálů.

Už nyní hra nabídne částečnou podporu gamepadů, byť se na ní stále pracuje a neodpovídá tomu, jak bude nakonec fungovat na konzolích.

Hra zatím nebude obsahovat nově vylepšené filmečky, protože na těch se stále pracuje. První alfa bude k dispozici jen na PC, ale v dalších vlnách chce Blizzard zahrnout také hráče na ostatních platformách. V alfě na rozdíl od plné verze nebude ještě fungovat původní save z Diabla II. Už nyní ale nabídne částečnou podporu gamepadů, byť se na ní stále pracuje a neodpovídá tomu, jak bude nakonec fungovat na konzolích.

Test bude k dispozici od 9. do 12. dubna a nebude mít žádný level cap. Nejde samozřejmě o poslední podobnou příležitost. Další alfaverze budou podle studia následovat včetně těch, které už se zaměří na kooperaci. Autoři samozřejmě upozorňují, že rozpracovaná verze nereflektuje finální kvality vylepšené verze.

Diablo II: Resurrected vyjde ještě letos.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru