O barevné bočnice pro PS5 je obrovský zájem, ale má to háček

O barevné bočnice pro PS5 je velký zájem, ale má to háček

Neoficiální příslušenství muselo změnit název. V tuto chvíli hlásí e-shop, že mají vyprodáno

Zdroj: CustomizeMyPlates.com
30. 10. 2020

Před týdnem jsme na Vortexu psali o e-shopu, který začal nabízet neoficiální různobarevné bočnice pro PlayStation 5. Služba vtipně pojmenovaná PlateStation 5 lákala na pětici stylů ve verzi pro konzoli s mechanikou i bez ní a za jeden kus si účtovala 40 dolarů. Jak ale upozornil magazín VGC, výrobce narazil na stížnost Sony.

Web PlateStation5.com přestal fungovat a nabídku neoficiálních bočnic nyní najdeme na adrese CustomizeMyPlates.com. E-shop jinak, zdá se funguje, stejným způsobem, ale přímo na stránce narazíme na nějaké změny. Britská společnost musela například přestat využívat fotografie konzole PlayStation 5 a nyní už obrázky zachycují pouze samotné bočnice.

Firma doručuje po celém světě a nespokojeným zákazníků garantuje e-shop vrátit peníze.

Výrobce hlásí, že momentálně jsou všechny barevné varianty vyprodané ve standardní i digitální edici. Z nějakého důvodu ale úplně zmizela z nabídky “maskáčová” varianta označovaná jako jungle camo. Firma doručuje po celém světě a nespokojeným zákazníků garantuje e-shop vrátit peníze.

Samotný výrobce jinak zdůraznil, že nijak neporušuje práva Sony svým neoficiálním příslušenstvím. Zákazníci by měli bočnice v alternativním designu obdržet do dvou týdnů od uvedení konzole na trh. Společnost už dříve uvedla, že budou vyrobeny z prémiového plastu a před expedici zboží se ujistí, že dobře sedí. Působilo to tak, že v tuto chvíli zatím nemá firma PS5 k dispozici. Pokud jde o to, kde přesně se budou díly vyrábět, firma uvedla, že spolupracuje s partnery ve Velké Británii a Číně.

Fanoušci určitě dočkají nejrůznějších speciálních edic konzole, jako tomu bylo dosud.

Sony zatím neoznámila jinou barvu konzole ani ovladače, i když gamepad DualSense se opakovaně objevil v černé barvě na uniklých neoficiálních fotografiích a spekuluje se, že jde o variantu pro vývojáře. Zástupce výrobce ale v minulosti prohlásil, že na trh časem přijdou i další barevné varianty konzole a je možné, že japonská firma představí i vlastní oficiální bočnice.

Matt McLaurin, který v Sony vede vývoj designu a uživatelského rozhraní PS5, už v červnu prozradil, že se fanoušci určitě dočkají nejrůznějších speciálních edic konzole, jako tomu bylo dosud. Lze ji prý dokonce upravovat způsoby, které dříve nebyly možné. I když je černobílé řešení primární, můžeme podle McLaurina počítat s ještě pěknějšími a radikálnějšími variantami. Úprava prý zajde mnohem dál než kdy dřív.

Nahlásit chybu v článku

4

Napsat komentář

Další články
Nahoru