Nový trailer animovaného Spider-Mana ukázal i dva herní

Trailer animovaného Spider-Mana ukázal i dva herní

V pokračování Paralelních světů uvidíme i Petera Parkera a Milese Moralese od Insomniacu

Zdroj: Sony
14. 12. 2022

Pokračování komiksově animovaného Spider-Mana se po roce opět připomíná novým trailerem a dává nám důvod, abychom se tímto filmem zabývali i zde. Film Spider-Man: Napříč paralelními světy (Spider-Man: Across the Spider-Verse) totiž stejně jako první díl z roku 2018 dává dohromady hned několik odlišných pavoučích hrdinů z různých dimenzí a vesmírů. Šest Spider-Manů však nestačilo, a tak se ve druhém filmu můžeme těšit rovnou na celý zástup, mezi nimiž najdeme minimálně i dva herní.

Zdroj: Sony

Vzhledem k tomu, kolik paralelních světů a tím pádem i jejich vlastních Spider-Manů existuje a snaze jich co nejvíce v dalším filmu sjednotit, není ani příliš překvapivé, že se setkáme i s Peterem Parkerem, jehož známe ze hry Marvel’s Spider-Man od studia Insomniac Games, která vyšla 7. září 2018 na PlayStation 4. V novém traileru ho můžeme krátce zahlédnout zhruba v čase 1:24 v jeho typickém vylepšeném obleku s velkým bílým pavoukem přes hruď, který moc dobře známe ze hry.

Vedle něj navíc kráčí další Spider-Man, jenž bude s největší pravděpodobností herní Miles Morales, který se představil v téže hře a o dva roky později se stal hrdinou svého vlastního menšího titulu, kde navíc mohl obléknout i stylizovaný oblek právě filmového Milese. Fanoušci s pozorným okem už dokonce poznamenali, že by na sobě Miles mohl patrně mít oblek Spider-Armor MK II. Oba pak pocházejí ze světa Earth-1048, přičemž filmový Miles je součástí Earth-1610, kde se zároveň odehrával i první film Paralelní světy.

Zatím však není známo, zda právě tito dva pavoučí hrdinové z Earth-1048 nějak výrazněji zasáhnou do zápletky filmu, nebo zda půjde jen o menší účast ve společnosti desítek dalších Spider-Manů ze všech koutů vesmíru. V tuto chvíli nebylo odhaleno ani jejich případné herecké obsazení, čili nelze říct, jestli je stejně jako ve hře namluví Yuri Lowenthal a Nadji Jeter. Navíc je možné, že ani žádný dabing v jejich případě nebude potřeba, pokud vůbec nepromluví.

V traileru jsme mohli zahlédnout i mnoho dalších, kteří jsou známi především čtenářům komiksů. Částečně jsme se s nimi však mohli setkat právě i ve hře, minimálně prostřednictvím jejich obleků, které bylo možné odemykat postupem hrou, například Spider-Punk nebo Bombastický Bag-Man, u nich to však nekončí. Navíc se zdá, že se v jiném záběru krátce objevuje i Spider-Man z Fortnite, přesněji v podobě Spider-Man Zero, jehož skin bylo možné do hry získat s komiksem Fortnite x Marvel: Nulová válka. Kromě samotného obleku to naznačuje i netypický tvar masky kolem očí.

Zdroj: Sony, Epic / koláž, Vortex

Zatím můžeme jen hádat, zda některý z herních Spider-Manů sehraje ve filmu výraznější roli, nicméně už jejich krátké vystoupení společně s dalšími známými i méně známými hrdiny v novém traileru fanoušky potěšilo. Film Spider-Man: Napříč paralelními světy dorazí do českých kin 1. června 2023. A pokud by se herní Peter Parker a Miles Morales nedostali ke slovu, připomeňme, že se v příštím roce dočkáme i samotného pokračování hry, přičemž nejnovější náznaky říkají, že by Marvel’s Spider-Man 2 mohlo vyjít na podzim.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru