Sherlock Holmes The Awakened (remake), Frogwares, Nový Sherlock Holmes má vyjít už v únoru

Nový Sherlock Holmes má vyjít už v únoru

Frogwares uspěli na Kickstarteru, přidali další bonusy a podělili se o nové obrázky ze hry

Zdroj: Frogwares
2. 9. 2022
Název: Sherlock Holmes The Awakened (remake) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 11. 4. 2023

Vývojáři z ukrajinského studia Frogwares mají důvod k radosti. Jejich crouwdfundingová kampaň na Kickstarteru ke staronové adventuře Sherlock Holmes The Awakened sice končí až zítra, ale už teď si mohou spokojeně mnout ruce. Autoři žádali po fanoušcích necelých 70 tisíc dolarů a v tuto chvíli již mají na kontě skoro 237 tisíc.

Zahrajeme si i za Watsona

Díky tomu mají důvod k optimismu také hráči. Velkorysá podpora se totiž postarala o odemčení dalších stretch goalů nad rámec původní kampaně. Fanoušci se tak například mohou těšit na to, že si v některých částech hry zahrají také za doktora Watsona. Rozšířen bude rovněž soundtrack o nové skladby a v Londýně nově nalezneme coby bonus památník spisovatele Arthura Conana Doylea. Svět má být díky dalším příspěvkům živější, protože NPC nabídnou více dialogů a objekty ve hře dostanou realistickou fyziku a budou reagovat na hráče a jeho pohyb.

Vývojáři si samozřejmě podpory od fanoušků velmi váží a na oplátku pro ně přichystali malé překvapení. Díky kampani a tomu, jak práce pokračuje, jsou už schopní lépe odhadnout datum vydání a příjemně překvapili informací, že nový Sherlock má dorazit na trh už v únoru příštího roku, což je dřív, než se všeobecně předpokládalo.

A navrch Frogwares přidali čtyři nové screenshoty ze hry, které nám mají zkrátit čekání.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru