Ratchet & Clank: Rift Apart, Sony Computer Entertainment, Nový Ratchet & Clank bude mít české titulky

Nový Ratchet & Clank bude mít české titulky

Lokalizaci potvrzuje místní zastoupení Sony. Chystaná hra je prý ideální i pro nováčky v sérii

Zdroj: Sony
19. 2. 2021
Název: Ratchet & Clank: Rift Apart Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: , Datum vydání: 11. 6. 2021

Přibližně před týdnem bylo oznámeno datum vydání očekávané hry Ratchet & Clank: Rift Apart, na kterou se můžeme těšit už 11. června. Společně s termínem uvedení byly spuštěny i předobjednávky a mohli jsme také začít podrobně rozebírat obsah obou chystaných edicí. Nyní však přichází ještě radostnější zpráva – české zastoupení Sony totiž potvrdilo českou lokalizaci formou titulků, díky kterým si budete moci příběh Ratcheta, Clanka i tajemné lombaxice užít naplno.

„Nová kapitola této oblíbené série bude uvedena 11. června 2021 a bude obsahovat české titulky,“ píše se v tiskové zprávě. Sony tím plní svůj nepsaný závazek, že se bude i v nové generace snažit přinášet hráčům u titulů pro PlayStation češtinu, ať už pouze textovou formou, nebo dokonce skrze dabing, jako tomu bylo například u Concrete Genie. V případě série Ratchet & Clank tím navíc Sony řeší i problém, který nastal u předchozí hry z roku 2016 – reimaginace prvního dílu – která lokalizaci nenabídla a tvořila tak určitou bariéru pro případné naskočení do příběhu téhle potrhlé dvojice.

I na to ostatně upozorňuje citovaná tisková zpráva, která naopak potvrzuje, že je Rift Apart díky vlastní uzavřené příběhové linii ideální pro nové hráče bez dřívějších zkušeností. Sony ovšem nepochybuje, že hra potěší i dlouholeté fanoušky, kteří se mohou těšit na několik pomrknutí. Počeštění se pak dočkala i oficiální produktová stránka hry, která shodně jako před týdnem láká na předobjednávku standardní edice za 2199 Kč a digitální deluxe edice za 2379 Kč. Obsah deluxe edice zůstává beze změny, tedy s kupou digitálních bonusů, jako jsou brnění, soundtrack, artbook či měna pro craftování ve hře.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru