Kirby and the Forgotten Land, Nintendo, Nový Kirby dorazí v březnu i s kooperací

Nový Kirby dorazí v březnu i s kooperací

Vydáme se do tajuplného 3D světa, který propůjčí hlavnímu hrdinovi nové schopnosti

Zdroj: Nintendo
13. 1. 2022
Název: Kirby and the Forgotten Land Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 25. 3. 2022

Návrat Kirbyho oznámila společnost Nintendo během Directu loni v září. Nyní jsme se konečně dozvěděli nějaké další podrobnosti včetně data vydání a můžeme se podívat na nové video. Kirby and the Forgotten Land vstoupí na trh 25. března a slibuje nezapomenutelnou cestu v tajemném plně trojrozměrném světě. Kirby samozřejmě může nasát své protivníky a získat tím jejich schopnosti. S tím se budou pojit také některé nové dovednosti. Ale titul nabídne rovněž lákavou kooperaci pro dva hráče, kterou můžeme vidět v traileru vůbec poprvé.

Fanouškům trochu připomíná zrušený projekt známý jako Kirby GCN pro GameCube.

Kirby se probudí na pláži neznámého světa, který má až postapokalyptický charakter. Příroda si tu bere zpět pozůstatky někdejší civilizace, ale vše má pochopitelně odlehčený styl. Přestože je hra otevřenější, nemá jít o klasický open world, upozornili autoři. Novinka také nabídne různé minihry a bonusy. Fanouškům trochu připomíná zrušený projekt známý jako Kirby GCN pro GameCube.

Hru opět vyvíjí studio HAL Laboratory a vyjde exkluzivně na Switchi. Včera se spustily předobjednávky, pokud se nemůžete dočkat. Hra unikla ještě krátce před oficiálním představením na zářijovém Nintendo Directu. Některým fanouškům naznačená hratelnost ve smyslu novinek připomíná mix Super Mario Odyssey a Super Mario 3D World + Bowser’s Fury.

Jedná se o první plně 3D díl v hlavní sérii Kirbyho dobrodružství. Série se zrodila v japonském studiu HAL Laboratory a první díl vyšel už v roce 1992. Značka má přes 30 her a prodalo se jich skoro 40 milionů kopí po celém světě. Jedná se o jednu z nejprodávanějších a nejúspěšnějších IP od Nintenda. Pod prvními hrami byl podepsán pozdější dlouholetý prezident Nintenda Satoru Iwata.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru