Farming Simulator 22, Giants Software, Nový Farming Simulator 22 dorazí ještě letos na podzim

Nový Farming Simulator 22 dorazí ještě letos na podzim

Přinese střídání ročních období a dvě nové mapy. Hra u nás vyjde v češtině

Zdroj: Giants Software
22. 4. 2021
Název: Farming Simulator 22 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 22. 11. 2021

Digitální farmaření se vrací s dalším velkým titulem. Švýcarská společnost Giants Software oznámila Farming Simulator 22. Nový díl zamíří na PC, Mac, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Stadii a vyjde už letos na podzim, což je pro mě osobně příjemným překvapením. Autoři slibují nové plodiny, mapy, stroje i značky. Dočkáme se také střídání ročních období, takže vaše políčka v zimě pokryje sníh, což by s sebou mohlo přinést úplně nové výzvy a změny v hratelnosti.

Studio slibuje realističtější chování AI i bohatší světy.

Těšit se můžeme na dvě nové mapy a vylepšenou oblast Erlengrat. To umožní vyzkoušet si různé druhu farmaření. K dispozici budeme mít přes 400 strojů od víc než stovky výrobců. Hru pohání technologie GIANTS Engine 9 a studio slibuje realističtější chování AI i bohatší světy. Rovněž zvukový systém doznal vylepšení. Autoři navíc slibují vymáčknout ještě víc z výkonu včetně konzolí minulé generace.

Farming Simulator 22 nabídne podle autorů větší hloubku i více svobody než kdy dřív. K dispozici bude kromě singlu i multiplayer pro 8 hráčů na konzolích 16 hráčů na PC, Macu a Stadii. Tým láká, že půjde o velký pokrok a vůbec poprvé si hru vydají vývojáři sami. Dosud vycházela pod hlavičkou společnosti Focus Home Interactive. 

Bez ohledu na střídání na postu vydavatele bude mít distribuci u nás opět na starost společnost Comgad. A to nejlepší jsme si nechali na závěr. Verze pro PC a PlayStation bude mít české titulky, u verze pro Xbox to zatím nemá distributor potvrzené, zjistili jsme od společnosti Comgad. K dispozici je první upoutávka, která ale nezachycuje hru v akci, a také první screenshoty. S dalšími podrobnostmi se mají Giants Software brzy ozvat.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru