Astro Bot, Sony Interactive Entertainment, Nový Astro Bot se zřejmě chystá na své odhalení

Nový Astro Bot se zřejmě chystá na své odhalení

Dočkáme se oznámení na vyhlížené prezentaci Sony? Insider billbil-kun přidává podrobnosti

Zdroj: Sony
24. 5. 2024
Název: Astro Bot Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: Datum vydání: 6. 9. 2024

Zkraje letošního roku se začalo mluvit o možné další hře ze série Astro Bot od japonského studia Team Asobi, o níž tehdy slyšel a zmínil ji například Jeff Grubb. Robůtek Astro se naposledy představil v roce 2020 u příležitosti vydání konzole PlayStationu 5, přičemž v rámci bezplatné hry Astro’s Playroom seznamoval hráče s možnostmi nové konzole. Už tehdy zazněla možnost, že by se Astro mohl vrátit, o čemž se nyní mluví i v souvislosti s nadcházející, ale oficiálně stále neoznámenou prezentací Sony a PlayStationu.

Spekulace zde již byly, nicméně známý a důvěryhodný insider billbil-kun, jenž se činí i v těchto dnech, přináší konkrétnější informace. V článku na francouzském webu Dealabs tradičně shrnul veškeré podrobnosti, jež se mu podařilo získat. Dle jeho zdrojů se má Astro ještě letos skutečně vrátit, přičemž k oznámení by mohlo dojít právě na blížící se prezentaci, jež by měla proběhnout ještě do konce května. Nová hra by se patrně měla jmenovat jednoduše Astro Bot, zatím však insiderovi není známo, zda půjde o „běžný titul“ pro PlayStation 5, nebo o hru pro VR. První možnost se mu ovšem zdá být pravděpodobnější. Z hlediska prostředí by nás nový Astro měl minimálně v jedné části hry vzít do pouště, rovněž by se měla objevit nová postava v podobě robotího fenka, jenž by sdílel některé podobnosti s Astrem.

Oznámení hry by mělo proběhnout do 14 dnů, díky čemuž se tak nabízí možnost oznámení právě během již zmíněné prezentace, ačkoli není zatím ani známo, zda půjde o PlayStation Showcase, nebo o State of Play. A stejně tam datum konání, přičemž měsíc se postupně chýlí ke konci. V posledních dnech se nicméně mluví i o blížící se slevové akci Days of Play 2024, k níž billbil-kun již dohledal jeden z propagačních plakátků, na kterém je shodou okolností právě Astro. Tak třeba se vše za pár dní potvrdí.

Zdroj: Sony / billbil-kun

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru