Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Nový Assassin’s Creed má podtitul Valhalla

Nový Assassin’s Creed má podtitul Valhalla

Ubisoft odhalil netrpělivě očekávané pokračování. Ve čtvrtek uvidíme první trailer

Zdroj: Ubisoft
29. 4. 2020
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Společnost Ubisoft dnes večer středoevropského času po dlouhých měsících spekulací konečně oficiálně oznámila nový díl série Assassin’s Creed s podtitulem Valhalla. Jak se od počátku spekulovalo, v dalším pokračování historické ságy se vypravíme do severských zemí. Na závěr osmihodinového streamu, v němž australský výtvarník BossLogic tvořil artwork hry, francouzský gigant odhalil název i premiéru prvního traileru. Proběhne ve čtvrtek v 17 hodin.

Hra nás zavede do časů Vikingů, láká nás výslovně v tiskové zprávě oficiální český distributor hry, společnost Conquest.

Přečtěte si poslední várku nepotvrzených zpráv o novém Assassinovi, kterou jsme vám přinesli minulý týden.

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Nový Assassin’s Creed má podtitul Valhalla

Sága Assassin’s Creed prospívá, ale zapomněla na kořeny

S obavami vyhlížím další díl. Poslední byly povedené, ale se staršími nemají moc společného. Píchnu do vosího hnízda. Ne že bych si liboval v tom pouštět se během oblevy na tenký led, konfliktním tématům se obvykle spíš vyhýbám, pokud je to možné. Ale ságu Assassin’s Creed považuji za srdeční záležitost. Není to určitě moje nejoblíbenější herní značka, ale jako milovník historie se už 13 let navzdory všem vzletům a pádům opakovaně pouštím do digitální paměti našich předků. Teď mám však pocit, jako by navzdory výborně hodnoceným posledním dílům ztratila pro mě osobně něco ze své původní přitažlivosti.

[Přečtete si náš komentář k sérii Assassin’s Creed z minulého týdne]

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru