Assassin’s Creed: Codename Red, Ubisoft, Nový Assassin’s Creed Infinity nebude free-to-play

Nový Assassin’s Creed Infinity nebude free-to-play

I když je to live service hra, nabídne příběh. Valhalla druhou nejvýdělečnější hrou Ubisoftu

Zdroj: Ubisoft
29. 10. 2021

Společnost Ubisoft v rámci řešení finančních výsledků prozradila hned několik zajímavých novinek ze světa ságy Assassin’s Creed. Vydavatel zdůraznil, že nedávno prozrazený Assassin’s Creed Infinity nebude free-to-play jako některé jiné aktuálně oznamované tituly. Šéf Ubisoftu Yves Guillemot řekl, že hra bude mít spoustu příběhových prvků.

Infinity je stále na začátku vývoje

Bude to podle něj velmi inovativní titul, ale bude mít to, co fanoušci Assassina od této značky očekávají a milují. Bude to obrovská hra se spoustou věcí, které už existují v titulech, které jsme dříve vydali, naznačil Guillemot. Finanční ředitel Frédérick Duguet poznamenal, že Infinity je stále na začátku vývojového cyklu. Zřejmě si tak na dalšího velkého Assassina ještě nějakou dobu počkáme. Spolupracují na něm studia Ubisoft Quebec a Ubisoft Montreal. Nepochybně se ale zapojí i mnohá další, jako je tomu vždy.

Už dříve se mluvilo o tom, že by mohlo jít o hru s větším důrazem na on-line svět, která skloubí několik různých historických období a bude se postupně vyvíjet. Ostatně nebylo by to úplně překvapivé. Ubisoft k něčemu takovému nevyhnutelně směřuje. Duguet už v červenci nazval Infinity vzrušujícím ambiciózním projektem, který zůstane věrný odkazu Assassina a jeho příběhové podstatě.

Valhalla boří rekordy

Když už jsme u této ságy, Ubisoft se pochlubil, že Valhalla se stala druhou nejvýdělečnější hrou v historii Ubisoftu. Už loni v listopadu se vydavatel zmínil, že za první týden prodala Valhalla víc kopií než jakýkoli předchozí díl ve stejném období. Od té doby překonala Odyssey a koneckonců autoři se zavázali hru vůbec poprvé podporovat také v dalším roce.

Rozšíření The Siege of Paris vydané v srpnu se podle Ubisoftu těšilo skvělému přijetí a čeká nás další skvělý obsah, slibuje vydavatel. Nedávno jsme psali, že další placené velké DLC by mohlo dostat podtitul Dawn of Ragnarök. A naposledy se hra rozrostla o interaktivní výukový režim Discovery Tour: Viking Age.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru