Grand Theft Auto V, Rockstar Games, Nové rozšíření pro GTA Online myslí i na vlky samotáře

Nové rozšíření pro GTA Online myslí i na vlky samotáře

Už 15. prosince se dočkáme nového ostrova a heistu, který můžete hrát v týmu i sólo

Zdroj: Rockstar Games
20. 11. 2020
Název: Grand Theft Auto V Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , , Žánr: Datum vydání: 17. 9. 2013

Podrobnosti o novém obsahu do GTA Online dorazily dříve, než jsme doufali. Rockstar představil The Cayo Perico Heist, který vyjde už 15. prosince, a v něm infiltrujeme ostrov, kde má sídlo nechvalně proslulý drogový dealer. Má jít o dosud největší přídavek.

Podle vývojářů si máme vybrat přístup, nástroje, které chceme využít, i parťáky. Anebo se můžeme do heistu pustit poprvé v rámci GTA Online úplně sami.

Bude jen na nás, jak pronikneme na zabezpečený soukromý ostrov, zda se pokusíme zdejším strážcům vyhnout, anebo je neutralizujeme. Naším úkolem bude získat zde cenné důkazy a uniknout s nimi. A s sebou si můžeme vzít tolik zlata a peněz, kolik jen uneseme.

Podle vývojářů si máme vybrat přístup, nástroje, které chceme využít, i parťáky. Anebo se můžeme do heistu pustit poprvé v rámci GTA Online úplně sami. Podle Rockstaru jde o největší dobrodružství v GTA Online, které přináší novu lokaci, nové dopravní prostředky (mezi nimi i ponorku), nové zbraně i nové rozhlasové stanice s více než stovkou skladeb.

Jde o první skutečné velké rozšíření světa GTA Online od vydání hry v roce 2013, když pomineme různé drobné expanze mapy nebo interiéry. Protože je možné pustit se do akce i sólo, mohla by novinka zajmout na rozdíl od starších heistů také hráče, kteří marně léta doufali v expanzi singlu, který nikdy nepřišla.

Další informace k heistu se chystají autoři brzy zveřejnit. Obsah míří na PC i verze pro PS4 a Xbox One. A než vyjdou next-gen verze, funguje samozřejmě GTA Online v rámci zpětné kompatibility.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru