Skull and Bones, Ubisoft, Nové datum Skull and Bones se dozvíme brzy

Nové datum Skull and Bones se dozvíme brzy

Ještě dnes vývojáři ukáží nové záběry ze hry a lákají také na další testy

Zdroj: Ubisoft
13. 1. 2023
Název: Skull and Bones Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 16. 2. 2024

Zatímco bezprostředně po oznámení, že hra Skull and Bones vyjde později, jsme se žádné další podrobnosti o novém termínu nedozvěděli, dodatečně autoři přišli s krátkým komentářem na toto téma. Tým slíbil, že informaci o novém datu vydání přinese velice brzy. Vývojáři říkají, že chtějí na základě zpětné vazby z dřívějších testů dopřát hře další péči a balancování. A současně slibují, že se budeme moci zapojit do dalších zkušebních verzí.

Podrobnosti o nich a předpokládaném termínu se dost možná dozvíme už dnes, tedy v pátek 13. ledna. Naplánován je totiž další speciální stream, který by měl odstartovat v 18 hodin našeho času. Těšit se máme na exkluzivní gameplay záběry a zaměření na lore hry. Jinak pak už autoři jen obecně mluví o tom, že chtějí od prvního dne nabídnout svýn hráčům ten nejlepší možný zážitek. Čas navíc jim k tomu má pomoci.

Možná tak nakonec poslední odklad nebude už extrémně dlouhý, ale stále platí, že s každým dalším podobným posunem bude obtížnější hráče přesvědčit o tom, že problematický titul po dlouholetém vývoji stojí za pozornost. Sluší se připomenout, že projekt byl oficiálně představen na E3 už v červnu 2017, jeho vývoj ale ve skutečnost odstartoval už v roce 2013.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru