Resident Evil: Infinite Darkness, Nová ukázka z Resident Evil: Infinite Darkness a datum premiéry

Trailer Resident Evil: Infinite Darkness a datum premiéry

Leon a Claire se znovu dají dohromady, aby odhalili další konspiraci plnou ožívajících mrtvol

Zdroj: Netflix
19. 5. 2021
Název: Resident Evil: Infinite Darkness Datum vydání: 8. 7. 2021

Seriál Resident Evil: Infinite Darkness začíná nabírat velmi konkrétní obrysy a už pomalu klepe na dveře. Dočkali jsme se nové plnohodnotné upoutávky, která na ploše necelých dvou a půl minut objasňuje základní premisu. Ale zjistili jsme také termín uvedení. CGI série má naplánovanou premiéru na Netflixu už na 8. července a slibuje být hodně věrná původním hrám.

Hlavními hrdiny Infinite Darkness jsou protagonisté druhého dílu Leon S. Kennedy a Claire Redfield. Příběh zasazený do roku 2006 navazuje na události Resident Evilu 4 a s jistotou víme, že předchází Resident Evilu 6. Populární dvojici čeká boj s nemrtvými, monstry i byrokraty, kteří se zřejmě snaží zamést stopy po nějakém dalším spiknutí. Jak padne v samotném traileru, Raccoon City bylo jen začátek. A tahle konspirace vede až do Bílého domu, kde se rovněž zombie objeví.

O dabing se postarali představitelé hlavních rolí z remaku Resident Evilu 2 – Nick Apostolides a Stephanie Panisello. Postavy mají koneckonců i stejnou podobu jako ve zmíněné hře. Infinite Darkness bude součástí kánonu a je zasazen do historie ságy tak, jak ji známe. Jak dobře víme, nejde bohužel v rámci adaptací Resident Evilu o samozřejmost.

Sérii, na níž Capcom přímo dohlíží, produkují společnosti TMS Entertainment a Quebico. Z hlediska zpracování přitom nový seriál navazuje také na CGI filmy Resident Evil: Degeneration, Resident Evil: Damnation a Resident Evil: Vendetta. Vedle tohoto animovaného seriálu Netflix pracuje i na hraném seriálu a kromě toho míří do kin nová filmová adaptace, která restartuje celou sérii na stříbrném plátně.

Resident Evil: Infinite Darkness, Nová ukázka z Resident Evil: Infinite Darkness a datum premiéry

O čem to bude

V roce 2006 se někdo dostal k tajným souborům prezidenta přímo v síti Bílého domu. Ve skupině vyšetřovatelů, kteří mají incident prověřit, je i agent Leon S. Kennedy. Zničehonic ale zhasnou světla a Leon opět musí bojovat s nemrtvými přímo v sídle prezidenta. Mezitím Claire Redfield, toho času členka TerraSave, rozjíždí své vlastní vyšetřování, které se tohoto incidentu zdánlivě vůbec netýká.

Claire míří do Bílého domu s žádostí o podporu na stavbu sociálního zařízení pro běžence. Setkává se s Leonem a ukazuje mu záhadný obrázek od malého chlapce, který dříve objevila v zemi, kde pomáhala uprchlíkům. Mezi ním a náhlým útokem zombie v Bílém domě je zřejmě nějaká spojitost, i když se Leon tváří, že ji nevidí. Jenže k dalším útokům se teprve schyluje…

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru