Call of Duty: Warzone, Activision, Nová sezóna Call of Duty se důkladně představuje

Nová sezóna Call of Duty se důkladně představuje

Hru rozšíří tři noví operátoři, čtyři multiplayerové mapy, několik zbraní i staronové módy

Zdroj: Activision
15. 6. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Vývojáři Call of Duty představili důkladně novou sezónu. Ta do Black Ops Cold War a Warzone dorazí už 17. června a nabídne celkem čtyři multiplayerové mapy, pět nových zbraní i úpravy Verdansku.

Začněme ale u nových operátorů. Rozšíří se počet zástupců NATO i Varšavské smlouvy. Hned při spuštění čtvrté sezóny se objeví Jackal (Šakal), brutální maskovaný žoldák z Jihoafrické republiky. V průběhu sezóny se pak připojí Salah, člen egyptské protiteroristické jednotky 777. A po něm bude následovat Grigori Weaver, kterého můžete znát už prvních Black Ops. Narodil se v Sovětském svazu a vyrostl v USA.

Pokud jde o nové zbraně, těšit se můžete na MG 82, C58, hřebíkovačku nebo palcát. Nové mapy nás zavedou do alžírské pouště (Collateral), na střechy nizozemské metropole (Amsterdam), na oblíbenou jachtu z Black Ops II (Hijacked) a paintballové hřiště z Black Ops II (Rush).

K dispozici budou také nové módy. V Multi-Team: Sat-Link je potřeba udržet on-line vybraný satelit. One in the Chamber je skvělý populární režim, který se poprvé objevil v původních Black Ops. Začínáte s jediným smrtícím nábojem a další dostanete až ve chvíli, kdy někoho zabijete. Pokud minete, zbývá už vám jen boj na blízko. V průběhu sezóny pak do hry přibude starý dobrý Capture the Flag.

Novinky dorazí i mezi zombíky, například nová mapa Mauer der Toten. Asi největší pozornosti se ale tradičně bude těšit obsah určený pro Warzone. Na mapě Verdansk se objeví několik spadlých satelitů. Narazíte také na tajemné červené dveře, které můžete znát z příběhové kampaně Black Ops. Standoff Gulag se změní na Hijacked Gulag inspirovaný stejnojmennou mapou. A z mrakodrapu Nakatomi Plaza se stane Downtown Tower, ale na mapě zůstane.

Do Warzone míří režim Payload

Po Verdansku se zase můžete pohybovat na nové terénní motorce. Z Rebirth Islandu se na Verdansk dostane mód Resurgence Mini a dorazí rovněž první objective-based režim Payload. Celkem 40 hráčů se v něm snaží eskortovat dvě karavany vozidel přes sérii checkpointů, nebo je sabotovat.

A je toho samozřejmě ještě mnohem víc. Kompletní seznam najdete v příspěvku na oficiálním blogu Call of Duty. Najdete tu i podrobnosti o velikostech updatu pro obě hry na různých platformách. K dispozici máme také vyčerpávající galerii obrázků, kde se můžete prohlédnout nové operátory, mapy, zbraně a další prvky.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru