Call of Duty: Warzone, Activision, Nová mapa pro Warzone bude zřejmě odhalena 21. dubna

Nová mapa pro Warzone bude zřejmě odhalena 21. dubna

Konec se blíží, láká Activision. Influenceři už obdrželi promo balíčky s reklamními předměty

Zdroj: Activision
14. 4. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Po vleklých měsících spekulací, zaručených zpráv, náznaků a všemožných úniků začíná Activision konečně oficiální cestou lákat na očekávanou změnu mapy ve hře Call of Duty: Warzone. Oblíbený battle royale se prolne s reáliemi dosud posledního dílu hlavní série – Call of Duty: Black Ops Cold War – a podle příspěvků na sociálních sítích se tak může stát už 21. dubna ve 21 hodin českého času. Právě na tento termín poukazuje krátká animace doplněná trochu znepokojujícím vzkazem: „Konec se blíží.“

Hlavní náplní avizované události bude s největší pravděpodobností výbuch Verdansku, o kterém se spekuluje od konce letošního února a je logickým vyústěním představ, kterak by mohla mapa projít zásadními změnami. Koresponduje také s nedávným bugem, kvůli kterému začaly balistické rakety s nukleárními hlavicemi létat nad mapou a hlavně, odpovídá úniku ze začátku tohoto měsíce. Uživatel s přezdívkou On Thin Ice nahrál na Twitter krátké video, které mělo údajně zachycovat novou podobu mapy pro Warzone a naznačil, že by k transformaci mohlo dojít „kolem 22. dubna“. To nám s oficiálním termínem 21. dubna souhlasí, a ačkoliv nebude nic oficiálně jasné až do momentu, kdy se tak ve hře stane, každému je zřejmě jasné, že spolu informace přímo souvisí.

Co víc, vybraní influenceři už měli obdržet promo balíčky s předměty, které jsou tematicky spojeny s Warzone a odkazují také na aktuální dění kolem pohybu zombie po mapě. Předměty jsou rovněž doplněny vzkazem se slovní hříčkou, která slovíčko „leave“ zaměňuje za „levee“, což znamená hráz. „Až se nepřátelé dostanou sem, hádáme, že Verdansk bude odsouzen k zániku,“ uvádí vzkaz, právě ona slovní záměna pak logicky odkazuje na přehradu a její možné protržení, jak se spekulovalo dříve. Že bude hrát verdanská přehrada nějkou roli, pak potvrzuje i nápis na plastové helmě, kterou obdrželi zmiňovaní influenceři, čímž dostáváme natolik silné indicie, že už snad ani nemůžeme být ve výsledku ničím překvapeni.

Přesto budeme událost pečlivě sledovat a rozhodně není vyloučeno, že se na nový Verdansk – nebo jakkoliv pojmenovanou mapu Warzone – podíváme v některém z nadcházejících streamů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru