EvilvEvil, EG7, Nová kooperativní střílečka EvilvEvil z vás udělá krvežíznivého upíra

Nová kooperativní střílečka EvilvEvil z vás udělá upíra

Spoluautoři dalšího dílu série I.G.I. na GDC slibují předvést stylovou upírskou akci

6. 2. 2020
Název: EvilvEvil Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr:

Upíři jsou poslední dobou zase nějak v kurzu. A nejen ti romantizovaní, kteří děvčatům pletou hlavy, ale i ti skuteční krev sající ničemové, kteří spí v rakvi a skupují londýnské nemovitosti. Kromě her ze světa World of Darkness se chystají na trh i další zajímavé upírské tituly. Jedním z těch nápaditějších by potenciálně mohla být i akce od švédského studia Toadman, které spolupracuje také na nové reinkarnaci série I.G.I..

EvilvEvil bude kooperativní first person střílečka s upíry v hlavní rolí. Na hru zatím autoři lákají poměrně stylovým trailerem, který ale bohužel neumožňuje udělat si lepší představu o hratelnosti. Detaily navíc také tým šetří. A tak se musíme ponořit do ostatních materiálů. Vývojáři například slibují, že to budou hráči, kdo bude ovlivňovat neustále se vyvíjející příběh titulu. Pravděpodobně se tak dočkáme nějakých persistentních prvků.

EvilvEvil má být jejím společným projektem nové golbální skupiny, který prý prověří schopnost jednotlivých partnerů spolupracovat.

Autoři momentálně cílí svůj projekt na konec letošního roku a další podrobnosti slibují zveřejnit při příležitosti akce Game Developers Conference v San Franciscu. Ta se koná od 16. do 20. března a vývojáři tady nebudou chybět. Pokud jde o nenadálé odhalení a relativně blízký termín vydání, vysvětluje Robin Flodin ze skupiny EG7, která projekt zastřešuje, že už se na hře nějakou dobu pracuje.

Kromě studia Toadman do rodiny EG7 patří také Antimatter Games, Petrol Advertising nebo Sold Out Publishing. Celá skupina zaměstnává přes 200 lidí v sedmi firmách a šesti zemích po celém světě a EvilvEvil má být jejím prvním společným projektem, který prý prověří schopnost jednotlivých partnerů spolupracovat.

Jak už název Enad Global 7 (EG7) napovídá, chtěli by se stát dalším globálním hráčem na poli videoher. Jen ve studiu Toadman pak pracuje přibližně 80 lidí, kteří se dříve podíleli na známýh hrách jako Battlefield 4, Mad Max nebo Just Cause.

Další díl v sérii Project I.G.I. od studia Toadman má být prequel nazvaný I.G.I.: Origins. Vyjít by měl v příštím roce. Můžeme tak jen doufat, že si autoři neukousli příliš velké sousto a oba tituly ukočírují. Nicméně hypoteticky by to problém být neměl, protože na I.G.I. spolupracují s týmem Antimatter Games, který má podle všeho na starost větší část projektu. O hře jsme naposledy psali loni v listopadu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru