Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Nová hra od FromSoftware se jmenuje Elden Ring

Nová hra od FromSoftware se jmenuje Elden Ring

Podle úniku jde o ten titul, na kterém spolupracují Hidetaka Mijazaki a George R. R. Martin

8. 6. 2019
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Neformální akce lEak3 pokračuje další hrou, o níž se dozvídáme podrobnosti předčasně. Tou poslední je nový titul od japonského studia FromSoftware a amerického spisovatele George R. R. Martina. O jejich pravděpodobné spolupráci jsme psali naposledy v květnu a nyní jsme opět o něco moudřejší. Známý insider Daniel Ahmad alias ZhugeEX na Twitteru napsal, že se novinka jmenuje Elden Ring, ukázal údajný artwork a prozradil, že hra míří na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Jedná se o fantasy akční RPG a půjde prý o dosud největší hru od FromSoftware.

Podle uniklého popisku se jedná o fantasy akční RPG a půjde prý o dosud největší hru od FromSoftware. Na projektu spolupracují Hidetaka Mijazaki a autor Hry o trůny George R. R. Martin a představí se na E3. Poprvé se o jejich možné kooperaci spekulovalo už v březnu. Tehdy ji většina lidí považovala za příliš fantastickou. Autor ságy Píseň ledu a ohně na svém blogu nicméně v květnu napsal, že skutečně s nějakou japonskou hrou pomáhal. Načež se spustila lavina dalších úniků a zpráv od anonymních zdrojů.

Jen připomeneme, že podle dřívějších informací má jít o open world s jízdou na koni a vydavatelem by měla být společnost Bandai Namco. Podle Gematsu je titul ve vývoji tři roky. Původně se ale o titulu psalo jako o něčem se zkratkou GR, případně jako o Great Rune nebo Project Rune. Hra se má opírat o severskou mytologii a běží údajně na Unreal Enginu 4.

Už naposledy jsme psali, že se podle leakerů můžeme těšit na mnohé mýtické bytosti a půjde prý o temné fantasy. Na výběr budou tři různé třídy hrdiny (lovec s lukem, válečník s palicí a štítem, kouzelník) a hra má obsahovat řadu prvků z Dark Souls, multiplayer, kooperaci i takzvané invaze. V závislosti na zvolené třídě se má velmi lišit i průchod hrou s unikátními nepřáteli i lokacemi. Půjde údajně o multiplatformní titul a odehrávat se bude na pozadí vleklého konfliktu.

S ohledem na zdroj aktuálních informací se zdá být vysoce pravděpodobné, že jde o důvěryhodnou informaci. Další detaily však nadále berte s větší rezervou. Dokud se podrobnosti nepotvrdí oficiálně, nemůžeme dát za vyřčené ruku do ohně. Koneckonců aktuální údajný název hry se kupříkladu s tím původním neshoduje, i když mohlo jít jen o kódové označení.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru