Hry na PlayStation se mohou zpozdit, varuje Sony

Nová data vydání The Last of Us 2 a Ghost of Tsushima

Sony oznámila, že obě hry vyjdou v létě. Dočkáme se v červnu a v červenci

Zdroj: Sony/Vortex
27. 4. 2020
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 6. 2020
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

Společnost Sony právě oznámila nová data vydání exkluzivních PS4 her The Last of Us Part II a Ghost of Tsushima. Oba tituly vyjdou v létě, ale později, než bylo původně v plánu. Kvůli nemoci COVID-19 vyjde pokračování The Last of Us od studia Naughty Dog 19. června a mongolské invazi do Japonska budeme v Ghost of Tsushima čelit 17. července.

Oba netrpělivě očekávané tituly dělí přibližně měsíc, jak tomu mělo být původně. The Last of Us Part II mělo vyjít 29. května a Ghost of Tsushima 26. června. O možném odkladu her pro PlayStation se psalo od konce března. Na možné zpoždění upozornila samotná Sony. Začátkem dubna pak bylo na neurčito odloženo The Last of Us Part II. Naposledy dnes ráno jsme v souvislosti se spoilery k této hře připomínali, že nejistý je i osud mongolské invaze na ostrov Cušima.

Pozor na spoilery na poslední chvíli

Šéf Sony Interactive Entertainment Worldwide Studios Hermen Hulst pogratuloval vývojářům a poděkoval Naughty Dog i Sucker Punch Productions za jejich nasazení, když hru autoři dokončovali v této nelehké době. Oba týmy podle něj pracovaly velmi tvrdě a už se nemohou dočkat, až si hry vyzkouší komunita PlayStationu.

S ohledem na výše zmíněné spoilery a uniklá videa, která měl údajně (!) vypustit do světa nějaký nespokojený zaměstnanec studia Naughty Dog, dávejte dobrý pozor na to, abyste si na poslední chvíli nepokazili zážitek z příběhu. Diskuzní fóra se doslova hemží rozborem klíčových momentů.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru