Death Stranding Director’s Cut, Sony Interactive Entertainment, Norman Reedus znovu naznačuje další Death Stranding

Norman Reedus znovu naznačuje další Death Stranding

V rozhovoru pro brazilský magazín zmínil „druhý díl“. O novém obsahu do hry mluvil už dřív

Zdroj: Kojima Productions
29. 8. 2021
Název: Death Stranding Director’s Cut Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: ,
Datum vydání:
24. 9. 2021
30. 1. 2024 (iOS, Mac)

Herec Norman Reedus, kterého znají televizní diváci zejména jako Daryla Dixona ze seriálu Živí mrtví, je díky nejnovější hře Hidea Kodžimy dobře známý i hráčům. V Death Stranding hraje hlavní roli, často bývá hostem nejrůznějších diskuzí o videohrách a soudě podle fotek i nejrůznějších vzkazů vzniklo mezi ním a slavným japonským designérem silné pouto. S přihlédnutím k námětu Death Stranding je to vcelku příznačné, zvlášť když se oba umělci sešli u přípravy režisérské verze hry, která dorazí už 24. září, ve skutečnosti ale spolupracovat zřejmě vůbec nepřestali, když může v tichosti vznikat přímé pokračování. Reedus o novém obsahu pro zmiňovaný titul mluvil už dřív, nyní v rozhovoru pro brazilský magazín o filmech a seriále AdoroCinema však uvedl, že na své schválení nyní čeká druhý díl.

„Myslím, že děláme druhý Death Stranding. Hra je nyní v jednání, takže hurá,“ řekl Reedus v rozhovoru s novinářkou Vitórii Pratini. Informace zazněla během diskuze u kulatého stolu u příležitosti premiéry 11. řady seriálu Živí mrtví, konkrétně v momentě, kdy padaly dotazy ohledně dalších aktuálních projektů. Jak uvádí IGN Brazil, není samozřejmě jisté, na co přesně herec narážel, explicitně ale zazněla číslovka druhý (segundo) a vzhledem k angažovanosti Reeduse je nepravděpodobné, že by nevěděl, co říká. Na druhou stranu, stejná míra zapojení do vznikajícího projektu by současně znamenala, že si herec uvědomuje utajení vývoje, takže nad potvrzením pokračování stále visí otazníky…

Dříve nicméně naznačoval, že je jeho zapojení do dalšího projektu Hidea Kodžimy v jednání a sám designér v roce 2019 pro magazín Vulture připustil, že pokud by mělo vzniknout pokračování, muselo by se začít od nuly. Pokud tato úvaha platí i nadále, s největší pravděpodobností by se jednalo o prequel, ale to už se pohybujeme opravdu v rovině nepodložených spekulací, pro které momentálně neexistuje žádná silnější opora. Jedinou „jistotou“ tak zřejmě zůstává jen spojení Reedus-Kodžima, které podtrhl úspěch hry Death Stranding a pravděpodobně i přátelství, které mezi oběma muži vzniklo. Pro Wired to v březnu 2020 komentoval Reedus slovy: „Udělali jsme Death Stranding, což byl obrovský hit a bavíme se o dalších věcech. S Hideem probíráme, zda neuděláme zase něco společného s Death Stranding.“ V té době nicméně mohl herec myslet v úvodu zmíněný Director’s Cut, který do hry přináší řadu nových prvků, příběhů a mírné zvláštnosti, jako jsou například závody nebo pomocné trysky, které mohou částečně popřít smysl hry.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru