Final Fantasy VII Rebirth, Square Enix, Nobuo Uemacu složí titulní skladbu pro další Final Fantasy

Nobuo Uemacu složí titulní skladbu pro další Final Fantasy

Slavný hudebník potvrdil, že se chystá přispět k soundtracku třetí části remaku FFVII

Zdroj: Square Enix
2. 4. 2024
Název: Final Fantasy VII Rebirth Vývojář: Vydavatel: Platformy: Žánr: , Datum vydání: 29. 2. 2024

Letos v únoru jsme psali, že skladatel Nobuo Uemacu, který se proslavil hudbou k sérii Final Fantasy, se domnívá, že už další kompletní soundtrack ke hře nezkomponuje. Podle svých slov se na to necítí. Nemá prý dost sil. Současně jsme ale připomínali, že přispěl titulní skladbou pro hry Final Fantasy VII Remake and Final Fantasy VII Rebirth. A právě v této “tradici” by mohl pokračovat. Z nového vidcastu na kanálu Square Enix Music Channel vyplynulo, že složí ústřední skladbu pro třetí část remaku Final Fantasy VII (via VGC).

Tecuja Nomura se během rozhovoru výslovně zeptá, zda Uemacu složí titulní píseň také pro třetí část vylepšené trilogie. Populární hudebník se tomu nejprve jen zasměje. Nomura se ale nedá odbýt tak lehce a říká, že i když nejde o oficiální prohlášení nebo nabídku, mohou to nazývat džentlmenskou dohodou. A pak se znovu jasně zeptá skladatele, zda se vrátí i ke třetí hře. “Bude mi ctí,” odpoví na to stručně, ale jednoznačně Uemacu.

Nomura se ještě zeptá, zda je slavný skladatel připraven na tuto výzvu, protože bude obtížné překonat předchozí písně. Uemacu zažertuje, že si na to vezme dovolenou.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru