The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, No Return v The Last of Us Part II Remastered nabídne drsnou výzvu

No Return v TLOU2 Remastered nabídne drsnou výzvu

Brutální roguelike režim se ukázal v novém traileru a odtajnil zbylé hratelné postavy

Zdroj: Naughty Dog
5. 12. 2023
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 6. 2020
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

Vydání remasteru The Last of Us Part II se pomalu, ale jistě blíží, a proto se vývojáři ze studia Naughty Dog rozhodli blíže představit jednu z novinek, která novou verzi obohatí. Tím je roguelike režim No Return, který před hráče postaví novou výzvu napříč nejrůznějšími lokacemi hry, přičemž je bude možné projít s různými postavami a jejich unikátními dovednostmi. Už předem bylo známo, že zahrne i v klasické hře běžně nehratelné postavy, nyní už známe i kompletní sestavu odemykatelných postav, s nimiž bude možné vyrazit do dalších střetů.

Mezi již dříve oznámené postavy patřili Dina, Jesse, Lev a Tommy, které dále doplňují Abby, Manny, Mel, Yara a nechybí ani Ellie a Joel. Ke zpřístupnění všech postav bude samozřejmě potřeba postupovat režimem, čímž se budou zároveň odemykat i další schopnosti a vylepšení. Toho si lze ostatně povšimnout i na jednom ze snímků, který zachycuje právě výběr postavy společně s inventářem, herním stylem nebo zadanou výzvou. Mod navíc obdržel i trailer, kde si pak můžeme povšimnout kromě výběru i vylepšování zbraní, lokací dostupných k navštívení a probojování se skrze, ale samozřejmě i samotný boj, který nebude nikdy stejný a rozhodně často pro hráče nepůjde vše podle plánu. Koneckonců je to roguelike režim, se selháním se počítá.

Dále jsme se dozvěděli i pár zajímavých cenovek. Hru je již možné předobjednat, přičemž standardní verze české hráče na PlayStation Store vyjde na 1189 Kč. Stylová edice WLF je naceněna na 100 liber, tu ovšem zatím není možné objednat a bohužel se zdá, že nebude dostupná v našem regionu. Stále pak platí, že majitelé verze pro PlayStation 4 mohou zvolit upgrade za 10 dolarů.

The Last of Us Part II Remastered vychází 19. ledna 2024 na PlayStation 5.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru