Nintendo vystrašilo hráče teaserem hororu

Nintendo vystrašilo hráče teaserem hororu

dá se, že na Switch míří nějaká strašidelná hra. Hráči se ptají: "Kdo je Emio?"

Zdroj: Nintendo
10. 7. 2024

Kdo je Emio? Tak touto otázkou si v posledních hodinách láme hlavu řada hráčů na internetu. Nintendo totiž dokonalým načasováním využilo ospalou okurkovou sezónu a na svém kanálu na YouTube zveřejnilo krátkou kryptickou upoutávku na, doufejme, hru nazvanou Emio.

Soudě podle zobrazeného ratingu má být jen pro dospělé, ale jinak o ní nevíme v podstatě vůbec nic. Můžete na sebe maximálně nechat působit samotné video se znepokojivou postavou. V Japonsku byl trailer zveřejněný s titulkem Usmívající se muž. Ten se objeví v japonštině i v závěru samotného videa. A navíc odtud vedle odkaz na teaser stránku, která ale zatím další indicie neposkytuje.

Pokud by se skutečně Nintendo samo pustilo do nějakého hororu, bylo by to potenciálně velmi zajímavé. Každopádně pozornost světa tenhle neotřelý marketing vzbudil. Na konzolích od Nintenda sice mnoho strašidelných her doma nebylo, ale vedle odlehčené série Luigi’s Mansion si samozřejmě fanoušci GameCube vzpomenou na neprávem opomíjený Eternal Darkness a po jistou dobu mělo Nintendo exkluzivitu na sérii Fatal Frame.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru