Kingdom Come: Deliverance, Deep Silver, Warhorse Studios, Nintendo uvádí na webu Kingdom Come pro Switch. Je to chyba

Nintendo láká na Kingdom Come pro Switch. Je to chyba

Český středověk na hybridní konzoli nedorazí. I když nejde o první podobnou zmínku

Zdroj: Nintendo/Warhorse
4. 1. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Platformy: , , , Žánr:
Datum vydání:
13. 2. 2018
15. 3. 2024 (Switch)

Na oficiálním webu Nintenda v japonské verzi se objevila informace, které se zdráháme uvěřit. Česká hra Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse má podle seznamu chystaných titulů vyjít v takzvané Royale Edition už 18. února na Switch. Tento údaj na webu stále najdete.

Update: Navzdory tomu, že informace pochází přímo od Nintenda a stále je na webu, marketing manager studia Warhorse Jiří Rýdl zprávu dementoval. “V únoru vychází pouze japonská Royal Edition na PS4,” odpověděl na dotaz Vortexu.

Původní zpráva: S ohledem na náročnost hry a omezený výkon hybridní konzole se zmínce příliš nechce věřit, ale web Nintenda nepůsobí jako nerelevantní zdroj. Na druhé straně, i tady se v minulosti objevily některé hry omylem. Naposledy Banjo-Kazooie pro Wii U Virtual Console. Teoreticky by se také mohlo jednat o další titul, který na Switchi poběží za pomoci streamování z cloudu podobně jako dříve Control nebo exkluzivně v Japonsku Resident Evil 7.

Coby vydavatel je u KCD na Switch podepsaná společnost DMM Games, která v Japonsku vydávala verzi pro PS4. Na japonském webu hry ani sociálních sítích se žádná podobná novinka neobjevuje. Ale pozor, nejde o první podobnou zmínku. Na vydání Kingdom Come pro Switch ve stejném termínu lákalo už poslední číslo prestižního japonského magazínu Famitsu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru