Nintendo láká na Kingdom Come pro Switch. Je to chyba

Český středověk na hybridní konzoli nedorazí. I když nejde o první podobnou zmínku

Zdroj: Nintendo/Warhorse
4. 1. 2021
Název: Kingdom Come: Deliverance Vývojář: Vydavatel: , Datum vydání: 13. 2. 2018 Platformy: , , Žánr:

Na oficiálním webu Nintenda v japonské verzi se objevila informace, které se zdráháme uvěřit. Česká hra Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse má podle seznamu chystaných titulů vyjít v takzvané Royale Edition už 18. února na Switch. Tento údaj na webu stále najdete.

Update: Navzdory tomu, že informace pochází přímo od Nintenda a stále je na webu, marketing manager studia Warhorse Jiří Rýdl zprávu dementoval. “V únoru vychází pouze japonská Royal Edition na PS4,” odpověděl na dotaz Vortexu.

Původní zpráva: S ohledem na náročnost hry a omezený výkon hybridní konzole se zmínce příliš nechce věřit, ale web Nintenda nepůsobí jako nerelevantní zdroj. Na druhé straně, i tady se v minulosti objevily některé hry omylem. Naposledy Banjo-Kazooie pro Wii U Virtual Console. Teoreticky by se také mohlo jednat o další titul, který na Switchi poběží za pomoci streamování z cloudu podobně jako dříve Control nebo exkluzivně v Japonsku Resident Evil 7.

Coby vydavatel je u KCD na Switch podepsaná společnost DMM Games, která v Japonsku vydávala verzi pro PS4. Na japonském webu hry ani sociálních sítích se žádná podobná novinka neobjevuje. Ale pozor, nejde o první podobnou zmínku. Na vydání Kingdom Come pro Switch ve stejném termínu lákalo už poslední číslo prestižního japonského magazínu Famitsu.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru