PO’ed: Definitive Edition, Nightdive Studios, Nightdive lákají na remaster akce, kterou si moc lidí nepamatuje

Nightdive lákají na remaster akce, kterou moc lidí nehrálo

Bizarní FPS PO’ed se vrací a i když byla oznámena na apríla, apríl to není

Zdroj: Nightdive Studios
2. 4. 2024

Na 1. dubna nebývá zpravodajství vždy tím nejdůvěryhodnějším zdrojem informací. Přesto, nebo možná právě proto si tento den vybrali Nightdive Studios na oznámení další vylepšené staré hry. Odborníci na remastery chystají definitivní edici obskurní first person akce PO’ed z roku 1995. Hra od studia Any Channel debutovala na konzoli 3DO a později dorazila také na první PlayStation. Verze pro PC byla zrušena, ale nyní se PO’ed: Definitive Edition chystá na Windows, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series i Switch.

Zajímavé přitom je, že akce s kuchařem v hlavní roli nebyla žádný hit ani v době svého vydáním, natožpak s odstupem let, takže je její výběr poněkud zvláštní. Samotní Nightdive mluví o inspiraci klasikami jako Doom a Quake a lákají na boj s mimozemšťany ve vylepšené grafice. Autoři slibují antialiasing, vyšší framerate, přepracované ovládání a rozlišení až 4K.

Hratelnost má být podle týmu příjemnější a došlo na opravu některých bugů. Samozřejmostí je podpora širokoúhlých displejů a nejostřílenější veteráni se mohou pustit do nové nejvyšší obtížnosti. Jako drtivá většina nových her i PO’ed nabídne achievementy a několik nových jazykových verzí. Češtinu byste mezi nimi ovšem hledali marně.

Hra má vyjít brzy, ale přesné datum vydání v tuto chvíli neznáme.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru