Netflix láká na další hry pro předplatitele

Netflix láká na další hry pro předplatitele

Hades, Braid, Slepičí úlet, Death’s Door, Papírový dům a další. Sází na porty i exkluzivity

Zdroj: koláž/Vortex
13. 11. 2023

Netflix stále pracuje na rozšiřování a přitažlivosti své nabídky mobilních her. Navzdory tomu, že podle statistik se o ně zajímá jen zlomek uživatelů. Teď láká na další várku titulů, které v budoucnu do předplatného dorazí. Digitální zábavě se věnoval během akce Netflix Geeked Week 2023.

Hades

Velkou pozornost vzbudil Hades pro iOS, který bude exkluzivně k dispozici jen na Netflixu. Přesné datum uvedení zatím neznáme, dočkat se máme někdy příští rok. Výborně hodnocená hra od studia Supergiant Games debutovala v roce 2020 na PC, Switchi a Macu. O tok později se pak objevila také na PS4, PS5, Xboxu One a Xboxu Series. Loni v prosinci autoři oznámili pokračování. Hades pro iOS má podporovat klasické gamepady a být velmi věrný originálu. Nenabídne ovšem coss-save a hráče překvapila také skutečnost, že se nechystá verze pro Android.

Braid

O vylepšené verzi moderní nezávislé klasiky Braid jsme psali už minulý týden. Už tehdy bylo řečeno, že Anniversary Edition dorazí také na Netflix. Hry oznámené už v roce 2020 se máme dočkat 30. dubna 2024.

Chicken Run

Chicken Run: Eggstraction je top down stealth akce inspirovaná animovaným filmem Slepičí úlet z roku 2000. V reálném čase budeme podnikat infiltrační mise a příběh naváže na chystaný snímek Slepičí úlet: Zrození nuget. I v tomto případě půjde o exkluzivitu pro Netflix.

Death’s Door

Death’s Door je akční adventura z roku 2021, kterou najdete na PC i konzolích. Titul od studia Acid Nerve a společnosti Devolver Digital sledujeme z izometrické perspektivy a také se těšil mimořádně kladnému přijetí. Průměrná hodnocení se v závislosti na platformě pohybují mezi 85 a 90 procenty.

Katana Zero

Pokud máte rádi čistokrevnou akci, mohla by se vám líbit hra Katana Zero. Vyjde příští rok a láká na svižné souboje a pěkný pixel art. I v tomto případě se jedná o starší titul z portfolia společnosti Devolver Digital. Původně debutoval už v roce 2019 na PC, Switchi a Macu. Na svědomí jej má studio Askiisoft.

Money Heist Game

Papírový dům (La casa de papel/Money Heist) je jeden z hitů Netflixu a dočká se interaktivní verze. Na titulu pracuje interní studio Netflix Stories a tvoří jej hlavně dialogy a minihry.

Shadow and Bone: Enter The Fold

I Shadow and Bone: Enter The Fold je inspirovaný televizní předlohou. Konkrétně seriálem Světlo a stíny. Příběh je situován mezi události první a druhé sezóny a hra už je v tuto chvíli k dispozici.

The Dragon Prince: Xadia

The Dragon Prince: Xadia bude akční RPG ve stylu Diabla. Vzniká přímo ve studiu Wonderstorm, stejně jako samotný seriál Dračí princ, a vyjde příští rok. Kromě iOS a Androidu hra dorazí také na PC.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru