Assassin’s Creed (seriál), Netflix a Ubisoft chystají seriál Assassin’s Creed

Netflix a Ubisoft chystají seriál Assassin’s Creed

Půjde o hranou sérii. V přípravě jsou i další adaptace velkých herních značek

Zdroj: Ubisoft
27. 10. 2020

Netflix a Ubisoft pokračují ve své spanilé jízdě a upevňují vzájemnou spolupráci na poli filmových a televizních adaptací videoherních značek. Další na řadě je sága Assassin’s Creed. Výsledkem má být nový hraný seriál podle této předlohy. Zatím bohužel nevíme, o čem bude, zda bude vycházet z některé z her, anebo přijde s vlastním námětem, příběhem a postavami. Výkonnými producenty jsou Jason Altman a Danielle Kreinik a pořad nyní hledá takzvaného showrunnera.

V roce 2016 měl premiéru film Assassin’s Creed, v němž se objevila plejáda známých hvězd – Michael Fassbender, Marion Cotillard, Jeremy Irons, Brendan Gleeson nebo Charlotte Rampling. Ani to mu ale moc nepomohlo. Už dříve se fanoušci dočkali několika kratších filmů, které zpravidla sloužily jako podpora pro některé z her.

Plány Netflixu na seriál podle Assassina jsou jen malou částí mnohem většího kontraktu, který má obnášet různé hrané, animované i anime adaptace velkých herních značek od Ubisoftu. Časem dojde i na další Assassiny. Není to přitom tak dlouho, co jsme psali, že Netflix ve spolupráci s Ubisoftem připravuje seriál Splinter Cell nebo film Beyond Good & Evil. Ale také seriály podle Skull & Bones, Watch Dogs nebo Far Cry 3: Blood Dragon.

Plány Ubisoftu na poli filmu a televize jsou obrovské. V uplynulých měsících a letech se psalo o adaptacích značek Tom Clancy’s Splinter Cell, Tom Clancy’s Ghost Recon, Watch Dogs, Far Cry, Rabbids, Tom Clancy’s The Division, Just Dance, Skull & Bones, Rayman nebo Child of Light a řadě dalších.

Nahlásit chybu v článku

2

Napsat komentář

Další články
Nahoru