Predator: Hunting Grounds, Sony Interactive Entertainment, Nepovedený Predátor se vrací a žádá o další šanci

Nepovedený Predátor se vrací a žádá o další šanci

Vesmírný lovec se pokusí o reparát. Dorazí na PlayStation 5 a poprvé také na Xbox

Zdroj: IllFonic
31. 3. 2024
Název: Predator: Hunting Grounds Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Datum vydání: 24. 4. 2020

Asymetrická multiplayerová akce Predator: Hunting Grounds od studia IllFonic z roku 2020 hráče zklamala. U nás na Vortexu dostala v recenzi hodnocení 4/10. Na Metacriticu má průměr od kritiků 56 procent ve verzi pro PS4 a 62 procent na PC. Od hráčů pak známku 6/10. Navzdory slavné licenci Predátor velkou díru do světa bohužel neudělal. Dosud jde přitom o poslední velkou hru s touto značkou a po vydání se dočkala třeba i DLC s Arnoldem Schwarzeneggerem. Možná i to je důvodem, proč se nyní Hunting Grounds vrací a zkouší to znovu.

Až dosud byla hra k dispozici jen na PC a PlayStationu 4. Vydávala ji společnost Sony, a to i na PC. Nyní se po několika letech bez updatů a dalších vylepšení zničehonic autoři přihlásili a oznámili, že jejich džungle znovu ožívá. Predator: Hunting Grounds míří na nové platformy a letos i příští rok dostane nový obsah. IllFonic se navíc nově stal vydavatelem hry.

Šéf studia Charles Brungardt tvrdí, že Predator: Hunting Grounds má nadšenou komunitu hráčů, kteří žádají o další podporu. Autoři podle něj cítili, že se musí k titulu vrátit. Dojde proto na nová vylepšení, ale také DLC rozšiřující obsah hry. Vývojáři už naplánovali, jak bude další podpora vypadat.

Již v dubnu dorazí patch 2.49, který se zaměří na aktuální verze pro PC a PlayStation 4. Zlepší pohyb hráče, přepracuje zbraně a jejich vyvážení na obou stranách a přinese vylepšení UX. V průběhu letošního roku pak hra dorazí v nativní verzi na PlayStation 5 a Xbox Series. Predátor bude znovu nabízen ve standardní i digital deluxe edici.

Dopadne to tentokrát lépe?

Na konci roku mají dorazit noví predátoři a na jaře 2025 pak další predátoři. Ale tady už vývojáři nejsou o nic konkrétnější. Zbývá se tak už jen zeptat, zda dáte tomuhle lovci z vesmíru další šanci, anebo už se podle vás vrací po sezóně?

Studio IllFonic už dříve vytvořilo akce Friday the 13th: The Game, Arcadegeddon nebo Ghostbusters: Spirits Unleashed. Momentálně pracuje na další licencované hře Killer Klowns from Outer Space: The Game.

Nahlásit chybu v článku

5

Napsat komentář

Další články
Nahoru