Vampire The Masquerade: Bloodhunt, Paradox Interactive, Nekupujte si Vampire: The Masquerade – Bloodhunt. Je zdarma

Nekupujte Vampire: The Masquerade - Bloodhunt. Je F2P

Pěkně drahá bezplatná cesta do Prahy. Free-to-play hra se prodávala za 20 dolarů

Zdroj: Sharkmob
7. 9. 2021
Název: Vampire The Masquerade: Bloodhunt Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr: Datum vydání: 27. 4. 2022

Až vám zase někdo bude tvrdit, že přeprodejci klíčů nedělají vlastně nic špatného, tak mu připomeňte tenhle případ. Poté, co se obětí podobných praktik stali polští vývojáři z týmu 11 bit studios, jejichž nově oznámený Frostpunk 2 začal Kinguin nabízet ještě předtím, než autoři vůbec stačili stanovit cenu hru, máme tu další případ hyenismu. Upírská battle royale akce situovaná do Prahy Vampire: The Masquerade – Bloodhunt vyšla právě dnes. Na CDKeys.com se ale už včera prodávala za “výhodných” 20 dolarů. Navzdory tomu, že jde o free-to-play early access.

Na problém upozornil přímo tým starající se o značku World of Darkness. A ten by o tom měl něco vědět. Prodávat hru, kterou si může každý stáhnout zdarma, je opravdu chucpe. Autoři proto varují, aby za hru nikdo neplatil. Za peníze prý navíc klíč nabízejí, nebo nabízeli i další přeprodejci. V případě CDKeys.com ještě prodejce drze tvrdí, že je hra ve slevě, a uvádí, že ušetříte z vyšší vymyšlené ceny. I když možná někdy přeprodejci nabízejí nějaké hry levněji, původ takových klíčů je často nejasný až problematický. Tenhle případ jen dokazuje, jak daleko jsou ochotní zajít a že se podvodu nijak neštítí.

Samotnou hru od studia Sharkmob už si můžete vyzkoušet sami a bezplatně. Její early access verze vyšla dnes ráno a najdete ji normálně na Steamu. Autoři plánují, že hra Bloodhunt stráví v programu předběžného přístupu několik měsíců, ale upozorňují, že nemohou nic slíbit a může dojít k nečekaným zpožděním a odkladům. Plná verze nabídne kompletní podporu gamepadů, větší stabilitu i další obsah.

Zdroj: Kotaku

Už v tuto chvíli je k dispozici battle royale pro 45 hráčů s 6 různými archetypy. Ještě během early accessu autoři odemknou další oblasti a výzvy. Hra zůstane free-to-play i po vydání plné verze a monetizační model spoléhá podle týmu na prodej kosmetických předmětů a battle passu. Bloodhunt nás pochopitelně velmi zaujal svou upírskou tematikou a zasazením do české metropole, takže se na něj pravděpodobně podíváme ve streamu ještě dnes.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru