Resident Evil 4 (remake), Capcom, Někteří hráči už zřejmě mají Resident Evil 4

Někteří hráči už zřejmě mají Resident Evil 4

Hra sice vyjde až 24. března, ale objevují se první klipy a videa. Dejte si pozor na spoilery

Zdroj: Capcom
11. 3. 2023
Název: Resident Evil 4 (remake) Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: ,
Datum vydání:
24. 3. 2023
2023 (iOS)
24. 3. 2023 (PC, Xbox Series S | X, PlayStation 5, PlayStation 4)

Očekávanému remaku hry Resident Evil 4 se zřejmě stalo to stejné, jako titulům Gran Turismo 7, Dying Light 2 nebo třeba God of War Ragnarök. Jak už jste zřejmě pochopili, někteří lidé se měli ke hře dostat dřív, než na kdy je stanoveno oficiální datum vydání, na což poukázal například renomovaný insider Dusk Golem v průběhu včerejšího večera. Ačkoliv má hra dorazit až 24. března, podle insidera se již objevují klipy natočené v plné verzi, nikoliv v nedávno vydané demoverzi, což má situaci potvrzovat. Alespoň prozatím nejsou k nalezení na YouTube či Twitchi, tedy na platformách, které má Capcom nepochybně pod kontrolou, objevit se však dají třeba na TikToku nebo na Twitteru.

„Berte to jen jako varování, Resident Evil 4 Remake stoprocentně unikl, na několika místech jsem viděl pár klipů,“ napsal Dusk Golem s odvoláním na tipy od svých sledujících. Uvedl, že je nebude sdílet, ale přesto varoval ostatní, aby byli na pozoru před spoilery. Možná si řeknete, že jde jen o remake bezmála 20 let staré hry, ale právě očekávané změny mohou být tím, na co se fanoušci těší a nepochybně si je chtějí sami užít až při vlastním hraní. „Ačkoliv jsem si jistý, že Capcom začne brzy zasahovat, navrhuji vám, abyste byli opatrní na sociálních sítích a video portálech,“ dodal ještě Dusk Golem a cíleně zmínil sítě jako Instagram, Twitter nebo právě TikTok. Za nás pouze dodáváme, že v klipech, které se nám podařilo objevit, jsou zachyceny souboje s bossy a delší pasáže přepracovanými lokacemi, takže nic, co by vám zcela zruinovalo zážitek, ale přesto je vidět zkrátka nechcete, těšíte-li se na vlastní hraní.

Co vám naopak doporučit můžeme, je zmiňované demo, konkrétně Chainsaw Demo, které bylo zveřejněno v noc ze čtvrtka na pátek. Není omezené časem ani platformami, takže se můžete pustit do hraní na čemkoliv, co máte zrovna po ruce. A pokud vás zajímají naše bezprostřední dojmy a průchod v našem podání, určitě mrkněte na záznam Jirkova pátečního streamu, ve kterém nechybí ani úryvky ze sebevražedné mise v samém závěru ukázky.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru