Crash Bandicoot 4: It’s About Time, Activision, Nefunguje vám upgrade Crashe na PS5? Autoři to řeší

Nefunguje vám upgrade Crashe na PS5? Autoři to řeší

Na konci března vyjde hra také na PC. Někde se zdržela krabicová verze pro Switch

Zdroj: Activision
15. 3. 2021
Název: Crash Bandicoot 4: It’s About Time Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 2. 10. 2020

Crash Bandicoot 4: It’s About Time z října 2020 před pár dny přiskákal na další platformy. Verze pro Switch, PlayStation 5 a Xbox Series vyšla 12. března. A na PC má pak neoficiální maskot původního PlayStationu dorazit 26. března. Možná si vzpomenete, že jsme vás před časem lákali na to, že majitelé stávajících verzí mohou počítat s next-gen upgradem zdarma (na rozdíl třeba od Tonyho Hawka) v rámci jedné konzolové rodiny a přenést si s sebou i uloženou pozici. Jenže to se neobešlo bez potíží.

Jak upozornili fanoušci na PlayStationu, někteří hráči mají problém upgradovat PS4 verzi na PS5, respektive ji upgradovat zdarma. Activision reagoval s tím, že na opravě problému už vývojáři ze studia Toys for Bob ve spolupráci s vydavatelem pracují. Nejde o první podobný případ. V minulosti už se objevily obdobné problémy třeba v Evropě v případě krabicových verzí her od Ubisoft, jako byl Assassin’s Creed Valhalla nebo Watch Dogs: Legion.

Jak už jsme psali dříve, majitelé next-gen konzolí se mohou těšit především na vylepšenou grafiku ve 4K a 60 FPS. Rychlejší je také nahrávání díky SSD úložištím. Vlastníci konzole PlayStation 5 si mohou navrch užít také podporu ovladače DualSense a jeho adaptivních triggerů. Hra podporuje také karty aktivit, díky nimž se můžete rychleji propracovat třeba k chybějícím trofejím.

PC verze se bude prodávat za 40 dolarů a najdete ji v Blizzard Shopu. Kdo hru předobjedná, může se těšit na další skiny navíc. Krabicová verze pro Switch se v některých regionech zdržela, ale digitální je normálně v prodeji za 40 dolarů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru