Nefunguje vám upgrade Crashe na PS5? Autoři to řeší

Na konci března vyjde hra také na PC. Někde se zdržela krabicová verze pro Switch

Zdroj: Activision
15. 3. 2021
Název: Crash Bandicoot 4: It’s About Time Vývojář: Vydavatel: Datum vydání: 2. 10. 2020 Platformy: , , , , , Žánr:

Crash Bandicoot 4: It’s About Time z října 2020 před pár dny přiskákal na další platformy. Verze pro Switch, PlayStation 5 a Xbox Series vyšla 12. března. A na PC má pak neoficiální maskot původního PlayStationu dorazit 26. března. Možná si vzpomenete, že jsme vás před časem lákali na to, že majitelé stávajících verzí mohou počítat s next-gen upgradem zdarma (na rozdíl třeba od Tonyho Hawka) v rámci jedné konzolové rodiny a přenést si s sebou i uloženou pozici. Jenže to se neobešlo bez potíží.

Jak upozornili fanoušci na PlayStationu, někteří hráči mají problém upgradovat PS4 verzi na PS5, respektive ji upgradovat zdarma. Activision reagoval s tím, že na opravě problému už vývojáři ze studia Toys for Bob ve spolupráci s vydavatelem pracují. Nejde o první podobný případ. V minulosti už se objevily obdobné problémy třeba v Evropě v případě krabicových verzí her od Ubisoft, jako byl Assassin’s Creed Valhalla nebo Watch Dogs: Legion.

Jak už jsme psali dříve, majitelé next-gen konzolí se mohou těšit především na vylepšenou grafiku ve 4K a 60 FPS. Rychlejší je také nahrávání díky SSD úložištím. Vlastníci konzole PlayStation 5 si mohou navrch užít také podporu ovladače DualSense a jeho adaptivních triggerů. Hra podporuje také karty aktivit, díky nimž se můžete rychleji propracovat třeba k chybějícím trofejím.

PC verze se bude prodávat za 40 dolarů a najdete ji v Blizzard Shopu. Kdo hru předobjedná, může se těšit na další skiny navíc. Krabicová verze pro Switch se v některých regionech zdržela, ale digitální je normálně v prodeji za 40 dolarů.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Mohlo by vás zajímat

Nahoru