The Dark Pictures: Man of Medan, Bandai Namco Entertainment, Nečekaný update pro Man of Medan a Little Hope

Nečekaný update pro Man of Medan a Little Hope

Přináší nativní next-gen verze, vylepšení hratelnosti a dokonce i něco nového obsahu

Zdroj: Supermassive Games
29. 9. 2022

Říkat, že se vývojáři z britského studia Supermassive Games našli ve svých interaktivních hororech, by asi bylo nošením dříví do lesa. Že to s epizodickou sérií The Dark Pictures Anthology myslí i nadále vážně, nejlépe dokládá nečekaný update pro první dvě epizody – Man of Medan a Little Hope. Všichni majitelé si už mohou stáhnout novou aktualizaci, která přináší hned několik vylepšení.

Update je k dispozici pro PC, PS4 i Xbox One verzi. Láká na nové nastavení obtížnosti a varování před quick-time eventy. Vylepšené je rozhraní a interakce. Postavy se pohybují rychleji, což byl jeden z často kritizovaných bodů, který akcentuje i chystaná epizoda The Devil In Me. Hráči mají na výběr víc prvků zpřístupnění včetně možnosti nastavit velikost titulků.

Nové konzole a nový obsah

Konkrétně Man of Medan se pak dočkal úplně nové kapitoly nazvané Flooded. Ta přináší další hratelnou část a nové možnosti úmrtí v závěru hry. Nebývá přitom zvykem, že by se takto dodatečně obsah starších epizod nafukoval nebo upravoval. Navíc se hráči společně s tím dočkali nativních verzí pro konzole PlayStation 5 a Xbox Series. To opět platí pro obě hry. Stávající majitelé mají na next-gen upgrade nárok zdarma.

Samotní autoři lákají, že je to skvělý důvod se k prvním dvěma epizodám vrátit, dřív než vyjde závěr první sezóny v podobě The Devil in Me. Ten je naplánován na 18. listopadu. Loni jsme se dočkali ještě epizody House of Ashes a z toho, jak vývojáři o své značce mluví, je skoro jisté, že se dočká dalších částí. Koneckonců možná jména nových epizod už před časem unikla. Psalo se o tom už v únoru.

Kromě The Dark Pictures Anthology pro Bandai Namco vydali Supermassive Games také formou velice podobný horor The Quarry v barvách 2K. A už se mluví o tom, že chystají další strašidelnou hru.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru