The Last of Us Part II, Sony Interactive Entertainment, Naughty Dog už načrtli příběh The Last of Us 3

Naughty Dog už načrtli příběh The Last of Us 3

Druckmann prozradil, že už existuje návrh, jak by příběh pokračoval. Na hře se ale nedělá

Zdroj: Sony
28. 4. 2021
Název: The Last of Us Part II Vývojář: Vydavatel: Platformy: , Žánr:
Datum vydání:
19. 6. 2020
19. 1. 2024 (PlayStation 5)

Neil Druckmann ze studia Naughty Dog prohlásil, že příběh The Last of Us Part III už byl po interní debatě načrtnut, ale na hře se podle něj nepracuje. Uvedl to v podcastu Script Apart s tím, že už existuje vize, co se stane po druhé hře a rád by jednou viděl, jak se z ní stane další titul.

Druckmann řekl, že nechce moc prozradit. Koncept podle něj napsala scenáristka Halley Gross. Neslíbil ale s jistotou, že nějaké pokračování The Last of Us bude, nebo že nutně bude sledovat právě tento příběh. Zjevně ale už podle něj existuje nějaký vzorec, pokud jde o strukturu a témata, jichž se tato série drží. A lze předpokládat, že další díl by se nesl v podobném duchu.

S velkou mocí přichází velká odpovědnost

Naznačil, že studio Naughty Dog se rozhoduje, na jaký další projekt se vrhne. Může to být něco úplně nového, ale i nějaká starší značka, ke které by se autoři vrátili. Je také třeba zvážit všechny okolnosti, protože nový velký projekt podle Druckmanna znamená obrovský závazek z hlediska času, financí i úsilí lidí.

Opakovaně se v posledních měsících, respektive týdnech spekuluje, že úspěšný tým pracuje na samostatném multiplayerovém titulu ze světa The Last of Us nebo remaku první hry. Objevily se rovněž indicie naznačující pokračování Uncharted, ale i když jde původně o značky Naughty Dog, Sony je může svěřit jinému ze svých týmů.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru