Na Xboxu bude k dispozici přes 40 nových demoverzí

Na Xboxu bude k dispozici přes 40 nových demoverzí

Po dobu jednoho týdne si můžete zkusit rozpracované hry, jako byste byli na výstavišti

Zdroj: Xbox
11. 6. 2021

V rámci Summer Game Festu se už podruhé uskuteční speciální doprovodný festival demoverzí z programu ID@Xbox pro konzole od Microsoftu. Firma si pochvaluje odezvu na první ročník a tentokrát přinese přes 40 her ve zkušební verzi. Dostupné budou po omezenou dobu – od 15. do 21. června a najdete mezi nimi tituly pro Xbox Series i Xbox One.

Kompletní seznam her se teprve odhalí

Microsoft upozorňuje, že nejde o klasická dema, která obvykle vznikají po dokončení hry, nebo těsně před jejím dokončením. Jde o rané verze, které nereprezentují finální kvalitu. Na některé tituly tedy budeme ještě relativně dlouho čekat. Máme je brát jako variaci na hratelné ukázky, které jsou normálně k dispozici návštěvníkům veletrhů přímo na výstavištích. Máme si užít, že se k titulům dostaneme tak brzy, ale respektovat, že se budou dál vyvíjet.

Dema budou k dispozici jen týden. Některá mohou později znovu vyjít i klasickou cestou, ale jiná prostě zmizí nadobro. A autoři si prý rádi poslechnou zpětnou vazbu a konstruktivní kritiku od hráčů, kteří tituly vyzkouší. Kompletní seznam her Microsoft teprve představí blíže k termínu akce, ale už nyní láká na opravdu velmi zajímavé hry jako Sable, Lake, The Riftbreaker, Echo Generation nebo Tunic.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru