Life is Strange 2, Square Enix, Na Switch míří Life is Strange 2 i Trek to Yomi

Na Switch míří Life is Strange 2 i Trek to Yomi

Oba tituly dorazí velmi brzy. Podívejte se na první videa z jejich portů

Zdroj: Don't Nod/Flying Wild Hog
24. 1. 2023
Název: Life is Strange 2 Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , Žánr: Datum vydání: 27. 9. 2018

Hned dva tituly se v uplynulých hodinách dočkaly upřesnění stran podpory hybridní konzole Nintendo Switch. Tím prvním je epizodická adventurní série Life is Strange 2. Stojí za připomenutí, že na ní ještě pracovali původní vývojáři z francouzského studia Don’t Nod. I když nás ve srovnání s originálem dvojka tak nenadchla, port pro Switch může fanouškům udělat radost. Série, která původně vycházela v letech 2018 až 2019, na hybridní systém dorazí už 2. února.

Vydavatel, kterým je společnost Square Enix, oznámení doprovodil také upoutávkou. Ta už obligátně láká rovněž na nově spuštěné předobjednávky. Digitální verze se prodává za 32 dolarů a nabízí preload. Z vašeho úložiště ukousne 26,5 GB. Vývoj konverze mělo na starost studio Dragon’s Lake Entertainment. Na Switchi už najdeme z této série hry Life is Strange: True Colors, která vyšla v prosinci 2021, i Life is Strange Arcadia Bay Collection, která vyšla loni v září a obsahuje remasterovanou původní hru i prequel Before the Storm.

Druhý titul, který co nevidět dorazí na Switch, je japonské samurajské dobrodružství Trek to Yomi. Hra od Leonarda Menchiariho a polského studia Flying Wild Hog debutovala na PC a velkých konzolích už loni v květnu, ale na verzi pro Switch dojde až nyní – konkrétně 30. ledna. Na této platformě by přitom mohla najít vděčné publikum. Cenovka Trek to Yomi bude ještě příznivější. Prodávat se bude za 20 dolarů a velikost bude jen sympatických 3,8 GB.

 

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru