Na PS5 a Xbox Series dorazil staronový Hercule Poirot

Na PS5 a Xbox Series dorazil staronový Hercule Poirot

Vraždy podle abecedy mohou hráči vyřešit ve vylepšené grafice. Portu se dočkal i Blacksad

Zdroj: Microids
4. 7. 2024

Společnost Microids v posledních třech letech poslala na trh detektivky Agatha Christie: Hercule Poirot – The First Cases, Agatha Christie: Hercule Poirot – The London Case a Agatha Christie – Murder on the Orient Express. Už v roce 2016 ale debutovala hra Agatha Christie: The ABC Murders od Artefacts Studio inspirovaná příběhem Vraždy podle abecedy. Postupně se dostala na PC, Mac, Linux, PS4, Xbox One, mobily a v roce 2020 se zpožděním dorazila také na Switch.

I když hodnocení byla vždy maximálně lehce nadprůměrná, Microids dali této adventuře další šanci. Agatha Christie – The ABC Murders je teď nově k dispozici v nativní verzi na PlayStationu 5 a Xboxu Series. Hra nabízí různá vylepšení a láká až na rozlišení 4K, ale překvapivě i přes své stáří jen ve frameratu 30 fps. Pokud chcete 60 fps, musíte se spokojit jen s 1080p.

Detektivka dorazila na PS5 i Xbox Series v digitální i krabicové verzi. Nová digitální verze stojí na PS Storu 589 korun, původní PS4 verze se prodává za 349 korun. Nová verze pro Xbox Series stojí na Xbox Storu 719 korun a starší verze pro Xbox One 319 korun.

Nejde o jediný podobný případ z poslední doby. Microids jen před pár dny vydali na PS5 a Xbox Series také starší adventuru Blacksad: Under the Skin z roku 2019 od španělského studia Pendulo.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru