Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft, Na konci dubna zamíříme s Assassinem do Irska

Na konci dubna zamíříme s Assassinem do Irska

Budeme stopovat tajuplné druidy. V létě dobudeme Paříž a čeká nás ještě Discovery Tour

Zdroj: Ubisoft
19. 3. 2021
Název: Assassin’s Creed Valhalla Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 11. 2020

Do Assassin’s Creed Valhalla míří první velké DLC. Už dříve představená expanze Wrath of the Druids hráče vezme do Irska a dorazí 29. dubna. Hráči v ní budou hledat tajuplný a pradávný kult druidů a likvidovat jeho členy. Podle vývojářů se ponoříme do místních mýtů a folkloru, zatímco budeme putovat prokletým lesem a dalšími novými lokacemi. Těšit se můžeme na dobývaní pevností i návštěvu rušného Dublinu. Příběh bude mít podle Ubisoftu hodně mysteriózní nádech.

Návrat do Paříže

Jak už jsme psali dříve, druhé velké rozšíření nás pak vezme do Paříže v roce 845. Prožijeme tu velkou bitvu vikinské historie. Čekají nás nové aktivity, noví nepřátelé i historické postavy jako Karel III. Tlustý. Musíme infiltrovat město, najít tu důvěryhodné spojence a zkusit dobýt Paříž zevnitř.

Do města nad Seinou jsme pochopitelně v rámci ságy zamířili už v Unity, tady na nás ale čeká mnohem starší historie. The Siege of Paris vyjde někdy v létě, zatím neznáme přesnější termín. Obě rozšíření je možné koupit zvlášť i získat jako součást season passu. Samostatně vás přijde každé na 25 dolarů, season pass pak stojí 40 dolarů.

Na placený obsah autoři lákají v rámci další vlny bezplatného sezónního obsahu. Připomínají tak, že i zdarma proudí do hry pravidelně nové věci. Aktuální balíček přinese nové minihry a aktivity, nové questy, skilly i exkluzivní odměny. Takzvaný Ostara Season Free Update je spojený se stejnojmenným festivalem, který proběhne v Ravensthorpe od 18. března do 8. dubna a celý se nese v duchu oslav příchodu jara.

Stejně jako v případě Origins a Odyssey se ale také u Valhally dočkáme interaktivní “učebnice dějepisu” v podání Assassina, takzvaného módu Discovery Tour. Vzdělávací režim nám umožní zkoumat svět a seznamovat se s historií zábavnou formou a bez akce. Vyjde v průběhu roku, ale detaily o něm si zatím tým šetří.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru