Beyond Good & Evil 2, Ubisoft, Pohřešuje se Beyond Good and Evil 2

Zjevily se trofeje z remasteru Beyond Good and Evil

Vypadá to, že nová verze by nakonec přeci jen mohla v dohledné době vyjít

Zdroj: Ubisoft
14. 6. 2024
Název: Beyond Good & Evil – 20th Anniversary Edition Vydavatel: Platformy: , , Žánr: Datum vydání: 25. 6. 2024

Před pár dny jsme psali o pohřešované hře Beyond Good and Evil 2, ale také nezvěstné vylepšené jedničce s podtitulem 20th Anniversary Edition. A právě druhá jmenovaná teď o sobě dala nečekaně vědět, i když opět neoficiální cestou. Zatímco Ubisoft navzdory dřívějšímu slibu dál mlčí, trofeje ze hry se krátce po akci Ubisoft Forward objevily na internetu, jak upozornil Exophase (via VGC). Verze pro PlayStation 5 láká na celkem 35 trofejí včetně platiny a ocenění odpovídají dřívějšímu úniku xboxové verze.

Samotný objev nepůsobí nijak grandiózně, ale objevení trofejí se obvykle dává do souvislosti s blížícím se vydáním. Je tak možné, že Ubisoft skutečně plánuje vylepšený první díl vydat v dohledné době. Původně sliboval informace už na začátek letošního roku, ale s ničím nepřišel. Jak už jsme psali před pár dny, o existenci remasteru jsme se dozvěděli vlastně omylem a díky úniku. Ale poměrně kurióznímu. Raná verze vyšla předčasně a dostali se k ní někteří předplatitelé Ubisoft+ na Xboxu. To bylo v listopadu 2023.

Hra byla z nabídky zase rychle odstraněna, ale Ubisoft její existenci následně oficiálně potvrdil. Remaster nabídne rozlišení 4K a 60 fps, vylepšenou grafiku, ovládání, autosave i cross-save. Dále pak nové exkluzivní odměny, nový speedrun režim, achievementy či materiály ze zákulisí.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru