Elden Ring, Bandai Namco Entertainment, Na internetu je uniklý trailer na Elden Ring

Na internetu je uniklý trailer na Elden Ring

Jedná se o část gameplay videa, která ukazuje souboje, bossy, otevřený svět i jízdu na koni

Zdroj: FromSoftware
1. 3. 2021
Název: Elden Ring Vývojář: Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 2. 2022

Internetem se údajně potuluje nová upoutávka na Elden Ring od japonského studia FromSoftware. S informací přišel magazín Video Games Chronicle s tím, že jde o off-screen ukázku gameplaye. VGC video nesdílí s tím, že to není legálně možné, ale trailer má redakce k dispozici.

Update: Na internetu se postupně objevilo několik údajných krátkých klipů z Elden Ringu, na které se můžete podívat níže. Nejdelší verze má víc než minutu. Fanoušci se ji navíc pokusili vylepšit s pomocí upscalingu. Podle magazínu Eurogamer video uniklo už před několika týdny. Čeká se na vyjádření společnosti Bandai Namco, která hru vydává.

Pokračuje původní zpráva: Šlo by o první pořádný materiál k netrpělivě očekávané hře od jejího oznámení na E3 v roce 2019. Video má demonstrovat populární akci ve stylu starších fromovek a ukazuje mimo jiné dva bossy – draka, který chrlí oheň, a nepřítele s mečem. Trailer předvádí i jízdu a souboj na koni a otevřený svět.

Na internetu je prý jen část zamýšleného traileru a ta neobsahuje žádné datum vydání. Magazín VGC tvrdí, že hra byla už několikrát interně odložena kvůli pandemii koronaviru. Lidé obeznámení s projektem webu řekli, že práce na dálku produkci značně ztěžuje. Jeden anonymní zdroj proto říká, že letos hra pravděpodobně nevyjde.

Sama skutečnost, že se o nějakém traileru bavíme, ale může naznačovat, že se fanoušci v dohledné době skutečně dočkají nějakých nových informací, jak se už nějakou dobu spekuluje.

Nahlásit chybu v článku

1

Napsat komentář

Další články
Nahoru