Wonder Woman, Warner Bros. Interactive Entertainment, Wonder Woman se dočká vlastní velké hry

Unikly podrobnosti a obrázky z Wonder Woman

Vrátíme se na rodný ostrov, musíme napravit vztah s matkou a porazit Kirké

Zdroj: WB Games
17. 6. 2024

Po internetu se v posledních hodinách rozlétly informace o hře Wonder Woman od studia Monolith Productions. Možná jste měli pochybnosti, zda jsou údajné materiály obsahující popis i několik artworků autentické. Pokud jste je tedy zahlédli. Odpověď nám nepřímo poskytla a pravost potvrdila samotná společnost WB Games, když začala obrázky ze sociálních sítí a dalších zdrojů stahovat.

Na tomto místě vám tedy artworky neukážeme, ale můžeme vám prozradit, co se v dokumentu píše, protože z toho už žádné tajemství nikdo neudělá. Hlavní protivnicí má být v tomto titulu Kirké, která zaútočí na rodný ostrov Wonder Woman, kterým je Themyscira. Hlavní hrdinka se proto musí vrátit domů a ochránit toto místo.

Maminka se zlobí

Autoři lákají na free-flow souboje, nadlidskou sílu Wonder Woman a její hračky včetně lasa pravdy. Protagonistka musí ale také napravit svůj vztah s matkou, královnou Hippolytou, a dalšími amazonkami, které se cítí být zrazené rozhodnutím Diany opustit rodný ostrov.

V průběhu hry narazíme na další známé tváře ze světa DC. Nepřátelé si nás budou pamatovat díky patentovanému systému Nemesis, se kterým Monolith přišel už ve hře Middle-earth: Shadow of Mordor z roku 2014. A samozřejmě nás čeká spousta odkazů na řeckou mytologii.

Oficiálně jsme se o hře dosud skoro nic nedozvěděli. Oznámena byla už v roce 2021. Autoři jen později ujistili, že nepůjde o live service hru. A letos v březnu jsme se dozvěděli, že s vývojem pomáhají také vývojáři Gotham Knights a Batman: Arkham Origin ze studia WB Games Montréal. Více podrobností najdete v našem archivu.

Nahlásit chybu v článku

3

Napsat komentář

Další články
Nahoru