Call of Duty: Warzone, Activision, Na internet unikla battle royale mapa Ural pro Call of Duty

Na internet unikla battle royale mapa Ural pro Call of Duty

Nebyla prý zamýšlena pro Warzone, ale pro Blackout 2.0. Ve čtvrtek se ukáže nová sezóna

Zdroj: Activision
8. 6. 2021
Název: Call of Duty: Warzone Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 10. 3. 2020

Na internetu se objevilo video z nevydané mapy pro Call of Duty. Osmiminutový záznam zveřejnila skupina leakerů, která si říká CheezBurgerBoyz, a ukazuje už dříve spekulovanou mapu Ural Mountains, jež se mohla objevit v novém Blackoutu, nebo Warzone. Na záběrech je k vidění řada míst, o nichž se mluvilo, že mají být součástí této rozlehlé oblasti.

Svou rozlohou by prý tato mapa teoreticky mohla umožnit zvýšit počet hráčů až na 250.

O mapě se poprvé spekulovalo už začátkem roku. Není ale vůbec jisté, že měla zamířit do Warzone, jak se původně zdálo. Podle některých teorií byla zamýšlena pro Blackout 2.0, z něj ale zřejmě sešlo po úspěchu Warzonu. Na to, že nejde o aktuální battle royale, mohou ukazovat třeba odlišnosti v HUDu nebo práce s lootem.

Na mapě by hráči narazili na zoo, sanatorium nebo doly. Svou rozlohou by prý teoreticky mohla umožnit zvýšit počet hráčů až na 250. Fragmenty této oblasti se zatím objevily v některých menších mapách pro Black Ops Cold War a nelze vůbec vyloučit, že se nakonec vývojáři vrátí k nápadu a ještě ho zužitkují také pro Warzone.

Nový obsah do Warzone a Black Ops Cold War bude představen už tento čtvrtek.

Troch záhadou nadále ale zůstává, proč případně dali autoři zatím přednost Verdansku ve verzi 1984, případně, zda dlouhé čekání na revamp hlavní mapy bylo způsobené tím, že původně tým zamýšlel využít oblast Ural Mountains, jak komunita čile spekulovala. Až dosud jsme v každém případě viděli jen obrázky z této arény, toto je poprvé, kdy uniklo přímo video.

Ale únikem videa novinky na konto Call of Duty nekončí. Mezitím jsme se dozvěděli, že nový obsah do Warzone a Black Ops Cold War bude představen už tento čtvrtek. Světová premiéra nové sezóny Call of Duty se uskuteční na akci Kickoff Live v rámci Summer Game Festu. Hráči kromě jiného čekají na nativní verzi Warzone pro konzole nové generace, na které už mají vývojáři pracovat, jak prozradili při příležitosti posledního velkého updatu.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru