Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition, Rockstar Games, Na internet unikají první gameplaye z GTA: The Trilogy

Na internet unikají první gameplaye z GTA: The Trilogy

Konečně vidíme remaster přímo v akci. Na oficiální videa od Rockstaru ale stále čekáme

Zdroj: Rockstar Games
10. 11. 2021

Zatímco na další oficiální videa z remasterované kolekce Grand Theft Auto: The Trilogy – The Definitive Edition stále čekáme, na internet začínají unikat první gameplay záběry od hráčů, kteří už mají novinku v rukou. Můžeme se tak podívat blíže na obsažené tři hry přímo v akci. Videa se objevují na Redditu a na YouTube, přičemž zatím není jasné, zda proti nim Rockstar zasáhne a pokusí se je odstranit. Upozornil na ně magazín VGC.

Překvapivé přitom je, že samotní autoři na nás atraktivními materiály překvapivě poněkud šetří. Nad rámec prvního traileru, který se skládá převážně z cut scén, uvolnili už jen několik screenshotů z různých platforem. Včera večer k nim pak přibyla série animovaných gifů, ale to je v zásadě vše. Naproti tomu neoficiální videa předvádí kromě nové grafiky i moderní funkce, jako je kruhový volič zbraní z GTA V. Na zmíněné gify od Rockstaru se můžete podívat na zvláštní stránce. Podle vydavatele připomínají některé ikonické scény a momenty z trojice remasterovaných her.

Gameplay
byu/Zombathon67890 inGTATrilogy

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru