Delta Delta Force: Hawk Ops, Level Infinite, Na Delta Force láká nový trailer

Na Delta Force láká nový trailer

Podívejte se na předrenderovanou upoutávku, která představuje budoucí konflikt

Zdroj: TiMi Studios
23. 2. 2024

Velké loňské překvapení Gamescomu v podobě comebacku akce Delta Force s podtiulem Hawk Ops se připomíná. Tentokrát nemáme žádné čerstvé záběry přímo ze hry, ale na atmosféru nás chce naladit nový CG trailer. I nové video připomíná, že titul nabídne dvě části. Tou první bude v podstatě remake kampaně Black Hawk Down, ale těžiště bude pravděpodobně spočívat v multiplayeru, který nás ze Somálska a roku 1993 přenese až do roku 2035. V něm je svět sužován nekonečným konfliktem a utrpením a představuje se nám tak pravděpodobný záporák. Ostatně i video se v Somálsku zdrží jen chvíli a jeho drtivá většina představuje budoucí konflikt. Škoda, právě ta historická část mě zajímá víc a věřím, že nejsem sám.

V multiplayeru autoři lákají na režimy Havoc Warfare s velkými bitvami a bojovými prostředky a menší Hazard Operations. Hra míří na PC, Xbox, PlayStation i mobilní platformy. Minimálně multiplayer by měl vsadit na model free-to-play. V tuto chvíli se hra testuje na uzavřených akcích, ale autoři se chystají na globální vydání. Z různých náznaků se zdá, že už nebudeme muset čekat dlouho.

Více podrobností o hře najdete v našich starších článcích a na oficiálním webu. Tady si můžete prohlédnout třeba některé z chystaných operátorů včetně jejich speciálních dovedností. Do titulu už se zde předregistrovalo víc než 800 tisíc lidí, takže na nezájem si zjevně zatím combeback Delta Force stěžovat nemůže. Nicméně není pochyb o tom, že pamětníci budou velice nároční, a už nyní fanoušci bedlivě sledují každý detail. Je tak otázkou, zda nakonec skutečně pokračování zalichotí milovníkům značky, anebo spíš osloví úplně nové publikum.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru