Na čtvrteční akci Sony nečekejte God of War ani PSVR2

Na čtvrteční akci Sony nečekejte God of War ani PSVR2

Zítřejší prezentace bude zaměřená na Deathloop a indie hry. V létě přijdou další novinky

Zdroj: Arkane Studios
7. 7. 2021

Společnost Sony naplánovala na tento čtvrtek další přenos State of Play. Akce odstartuje ve 23 hodin našeho času a její hlavní hvězdou má být nová akce Deathloop od studia Arkane, ze které uvidíme 9 minut. Během celkem třicetiminutové prezentace ale dojde také na další převážně nezávislé hry. Akce se bude přenášet na YouTube i na Twitchi.

Samotná Sony ale raději předem upozorňuje, co od prezentace očekávat fanoušci nemají. Zřejmě ve snaze předejít zklamání. Nebude se mluvit o hrách God of War a Horizon Forbidden West ani o nové generaci PlayStation VR. Na léto ale slibuje Sony další novinky.

Větší novinky prý až na další akci

No a když je o tom řeč, můžeme se rovnou podívat na nejčerstvější spekulace. Hojně spekulovaná akvizice Bluepoint Games má být oznámena na nějaké letní akci, tvrdí spoluzakladatel webu XboxEra.com. Spatřit bychom tu údajně měli i první video z pokračování God of War. Ukázat by se tu mohla také vylepšená verze GTA V.

Je trochu s podivem, že Sony uspořádá menší State of Play věnovaný Deathloopu a indie hrám (nic proti nim) a přitom atraktivní zprávy jako nákupy studií nebo oznámení PS5 verze a rozšíření Ghost of Tsushima “spláchne” jen článkem na PlayStation Blogu. Možná k vlastní škodě výrobce nesoustředí všechna podobná dílčí oznámení do jedné větší show.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru