Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War), Activision, Na Black Ops 6 láká další oficiální teaser

Na Black Ops 6 láká další oficiální teaser

Zítra bude odhaleno delší video. Jeden z fanoušků si všimnul záběru ze zombie módu

Zdroj: Activision
27. 5. 2024
Název: Call of Duty: Black Ops 6 (Gulf War) Vývojář: , Vydavatel: Platformy: , , , , Žánr: Datum vydání: 25. 10. 2024

Fanoušci a hráči Call of Duty pečlivě sledují dění kolem letošního dílu, kterým bude již šestý díl minisérie Black Ops. Activision již oficiálně potvrdil název hry, objevilo se i několik teaserů a zítra v 16 hodin nás čeká odhalení delšího videa. Ještě před tím se ale na oficiálním kanále Call of Duty na YouTube objevilo další video a známý youtuber s přezdívkou NoahJ456 – který byl podle všeho vybrán marketingovým oddělením Activisionu jako jeden ze spolupracujících tvůrců obsahu – zřejmě nevědomky zveřejnil první záběr přímo ze hry.

Začněme videem, které vývojáři sdíleli na YouTube v průběhu dnešního dne. Nese název „open your eyes“ a opět mu nechybí hashtag #thetruthlies. Jde o mírně psychedelické video složené z celé řady záběrů zejména z 90. let minulého století, což by znovu odpovídalo spekulovanému zasazení do období války v Zálivu, anglicky Gulf War. Nemá smysl popisovat jednotlivé obrazy, období ale sedí a nedali bychom ruku do ohně za to, že záběr, který se objeví přesně v čase 0:35, je záběrem ze hry.

Podobně pak fanoušci přistupovali k videu, které zveřejnil zmiňovaný youtuber na svém kanále. Od Activisionu obdržel tajemnou zásilku značných rozměrů, ve které se nacházela stará CRT televize, sloužící pro přehání dalšího z promo videí. NoahJ456 pak ale ještě během živého přenosu spustil další video a právě v něm se nachází další část, která zřejmě pochází přímo ze hry. Je trochu konkrétnější než vrtulník startující z hořící základny, a jsou na něm vidět dvě postavy. Ty běží od kamery a jedna z nich střílí ve skluzu. To by zřejmě znamenalo, že každý rok hojně probíraná funkce – tedy právě ony skluzy – ve hře budou a půjde během nich střílet. Co je ale ještě podstatnější, zdá se, že ona dvojice střílí zombíky, na což upozorňovali i diváci, kteří sledovali přenos živě.

Zdroj: NoahJ456

Nic dalšího už ale videa neodhalují a budeme tudíž muset počkat do zítra, s čím vývojáři přijdou. Podrobné představení hry je pak naplánováno těsně po Xbox Showcase 9. června, kdy bude mít Call of Duty: Black Ops 6 vlastní segment.

Nahlásit chybu v článku

Napsat komentář

Další články
Nahoru